שליחי הטייק אוויי, הכיריים, התנור והמקרר הפכו לחברים הכי טובים שלנו. אך כדי להישאר בריאים אנחנו חייבים לשמור על המשקל. ניתוח קיצור קיבה זו אופציה אחת, אך יש גם אופציה טבעית והרבה פחות דרסטית. הכל על צמח הפלא היפני שכל מי שרוצה לעשות דיאטה חייב להכיר

אין על היפנים - במיוחד על האוכל היפני. התזונה היפנית קלה לעיכול ולא משאירה את הסועד עם תחושת כובד. האכילה בעזרת צ'ופסטיקס מחייבת אכילה איטית ועדינה אז תחושת השובע נוצרת לפני שהסועד מרגיש מפוצץ. והכי חשוב - רכיבי התזונה בתפריט היפני עשירים בערכים בריאים לגוף. אז אין פלא שהאוכל היפני כבש את לבבות חובבי הקולינריה ברחבי העולם.

רוב היפנים שומרים על גוף דקיק ומראה צעיר עד להגיעם לגיל מבוגר, גם בזכות הסושי וגם בזכות שילוב של צמחי מאכל בריאים. אחד הכוכבים הבולטים במטבח היפני הוא שורש הקונג'אק, או בשמו היפני - קוניאקו - שדומה במראהו לתפוח אדמה. השורש של הקונג'אק, שגדל במזרח אסיה, באיים הטרופיים, באפריקה ובאסיה, עשיר מאוד בסיבים תזונתיים מסיסים בשם גלוקומאנאן.

בריא ועשיר בסיבים תזונתיים

חלקנו העלנו כמה קילוגרמים עודפים, כתוצאה מישיבה ממושכת מול המסכים וחיפוש אחר ניחומים במקרר. אבל אנחנו רוצים להיראות במיטבנו וכמובן גם לשמור על הבריאות. אז רגע לפני שאנחנו מחליפים את כל המלתחה בארון או קובעים תור לניתוח קיצור קיבה - כדאי שנכיר את הצמח שיסייע לנו להסיר את השומן העודף בדרך טבעית, בריאה וקלה - הקונג'אק.


הקונג'אק עשיר, כאמור, בסיבים תזונתיים מסיסים. סגולתם הנפלאה של הסיבים האלה היא הנפח הקטן שלהם כשהם יבשים, והיכולת העצומה שלהם לספוח נוזלים ולהתנפח. כשהסיבים יבשים הם נדחסים לתוך קפסולות קטנות, וכשאנחנו בולעים אותן עם כמות גדולה של מים, הסיבים ממלאים את נפח הקיבה ויוצרים תחושה של שובע. התוצאה דומה בעצם למה שקורה בניתוח לקיצור קיבה - הניתוח גורם לנו לצרוך כמות מזון קטנה יותר. כך גם עם קפסולות הקונג'אק - כשאנחנו נוטלים אותן אנחנו מקטינים את כמות המזון שאנו צורכים מדי יום והתוצאה היא ירידה במשקל.

למבצע על קונג'אק מומלץ לחצו כאן >>

B

הוכח מדעית גם כמחזק את המערכת החיסונית

את קפסולות הקונג'אק יש ליטול בדיוק על פי ההנחיות - בדרך כלל כחצי שעה לפני כל ארוחה עם כוס מים. בכלל, בתקופה בה נוטלים קונג'אק צריך לשתות הרבה מים במהלך היום. ועל אף הרצון לרדת הרבה במשקל - אין לחרוג מהמינון היומי המומלץ שמופיע על גבי האריזה.


פרט לעובדה שסיבי הקונג'אק מסייעים לירידה במשקל, והם הרבה יותר זולים מניתוח לקיצור קיבה ואינם כרוכים בהתערבות כירורגית, הרדמה ואשפוז, לסיבי הקונג'אק יש יתרונות רבים נוספים.

סיבים אלה משפרים גם את תפקוד מערכת העיכול ומעודדים יציאות, ובכך עוזרים להתגבר על תופעות כמו מעי עצל ועצירות, ומסייעים להיפטר משאריות של חומרי פסולת בקפלי המעי הגס. היכולת שלהם לספוח פסולת שהצטברה במעי מונעת גם התפתחות של דיברטיקוליטיס - מחלה דלקתית שמתפתחת לעיתים אצל אנשים שבמבנה המעי שלהם יש התרחבויות ושקעים.

מחקר שנערך בטאיוואן על ידי ד"ר סיאו-לין צ'ן מהמכון הלאומי למדעי התזונה באוניברסיטה לרפואה בטאיג'ונג, הוכיח חד משמעית שנטילת קונג'אק מסייעת לעלייה בתדירות ובכמות היציאות. בנוסף לכך, בדיקת רמות חיידקי המעיים אצל הנבדקים הראתה שיפור ניכר בכמות ובהרכב חיידקי המעיים. המשמעות היא, שהתוסף שיפר גם את בריאות המעיים ותפקודם וגם את כמות הוויטמינים שהגוף קולט, כלומר הקונג'אק יעיל גם לחיזוק המערכת החיסונית. כי חיידקי המעיים מייצרים ויטמינים, אז כמות גדולה יותר של חיידקי מעיים ידידותיים מחזקת את המערכת החיסונית.

לסיכום - אם אתם רוצים לרדת במשקל, לשפר את פעילות המעיים וגם לחזק את המערכת החיסונית שלכם - ולעשות זאת בצורה טבעית לחלוטין - תוסף קונג'אק הוא החבר החדש שלכם.

למבצע על קונג'אק טהור מומלץ לחצו כאן >>


___________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

עמרית בן סירה (N.D, C.Ac, Re.Na) היא מומחית טבע בריא לנטורופתיה ורפואה טבעית, ונטורופתית מומחית לרפואה טבעית בגישה אינטגרטיבית (משולבת) 360º גוף-נפש כבר למעלה מעשרים שנה. מרצה ומנחה סדנאות בריאות על תזונה ואנטי-אייג'ינג בארץ ובעולם.