קו אנזים Q10 הוא נוגד חמצון המיוצר בתאים שלנו. מטרתו העיקרית היא להעביר אנרגיה לאיברים החשובים בגוף כמו המוח, הלבלב, הכבד, הכליות ובעיקר הלב. הוא גם מגן על הלב, שריר הלב וכלי הדם. בנוסף, קו אנזים Q10 עוזר לשפר תהליכי הרזיה, עוזר לייעל את תהליך הכניסה להיריון ומאט את תהליך ההזדקנות.
לפי הנחיות משרד הבריאות,על נשים בהריון או נשים מניקות להיוועץ ברופא, טרם שימוש בכל תרופה או תוסף בזמן זה.


קו אנזים Q10 לפני ההיריון


  • משפר את תהליך הביוץ - פעמים רבות, אנחנו לא מצליחות להיכנס להיריון משום שאנחנו מפסיקות לבייץ כל חודש. הסיבה לכך היא שאנו זקוקות ליותר אנרגיה בגוף. משום שקו אנזים Q10 אחראי להעברת אנרגיה לגוף, הוא מעביר אנרגיה גם לאיברי הרבייה ועל ידי כך – מעניק יותר אנרגיה לשחלות, שיוכלו לבצע את תהליך הביוץ לעיתים קרובות יותר.

  • משפר את תהליך ייצור הביצית - כדי לייצר ביצית, הגוף שלנו מבצע תהליך שלם, שכולל גם חלוקה של כרומוזומים לביציות. התהליך הוא לא קל לגוף, לכן הוא זקוק להרבה מאוד אנרגיה כדי לבצע אותו כהלכה. מתן של תוסף קו אנזים Q10 עשוי להעניק די אנרגיה למערכת הרבייה שלנו, כדי להצליח להשלים את תהליך ייצור הביצית.

להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאןקו אנזים Q10 בעת היריון


  • מחקרים מוכיחים - מספר מחקרים שנערכו על נשים בהיריון, עד לשבוע ה- 20 להריונן, הגיעו למסקנה כי קו אנזים Q10 עשוי למנוע מצבים של יתר לחץ דם ו/או הרעלת היריון במהלך ההיריון.

  • קו אנזים Q10 בגוף - תהליך ההיריון דורש מגופנו הרבה מאוד אנרגיה, יותר מהרגיל, לכן הגוף שלנו מייצר יותר קו אנזים Q10 ממה שהוא מייצר בשגרה.

  • עדיף להיות בטוחים - כדי להיות בטוחות בעצמנו, כאשר אנחנו בהיריון, מומלץ לפנות לרופא שלנו ולהתייעץ אתו בנוגע לצורך האישי שלכן בתוסף.

להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן