קו- אנזים Q10 הוא נוגד חמצון שנמצא בכל תא בגוף שלנו, בעיקר באיברים שדורשים הרבה אנרגיה כמו הלב, המוח, הכבד, הלבלב ועוד. מטרתו העיקרית של קו-אנזים Q10 היא להעביר אנרגיה לאיברים החיוניים בגוף ולמערכות שונות בגוף שלנו.
ככל שהזמן עובר, אנחנו מזדקנים והרבה תהליכים משתנים בגופנו, כמו ירידה בכמות הקו אנזים Q10.

קו-אנזים Q10 ופריון האישה:


  • קו אנזים Q10 מעניק אנרגיה לגוף - כפי שלמדנו, עיקר המלאכה של קו אנזים Q10 היא להעביר אנרגיה לאיברים שונים בגוף שלנו. גם השחלות בגוף זקוקות לאנרגיה, כדי לייצר ביציות בריאות ולגרום להפריה בריאה. ככל שגדלים, פחות אנרגיה מגיעה לביציות והפוריות יורדת יחד איתה. משום שקו אנזים Q10 דואג לייצר יותר אנרגיה, באפשרותו לשפר את יכולת השחלות שלכן לייצר ביציות תקינות ואיכותיות.

  • עוזר לשפר את תהליך הביוץ - פעמים רבות אנחנו לא מצליחות להרות, משום שתהליך הביוץ פוחת. הסיבה לכך היא עלייה בגיל, שגורמת לירידה בייצור קו אנזים Q10. מחקרים מוכיחים שלקיחה של קו אנזים Q10 יחד עם תרופות שעוזרות לגרום לביוץ, משפרת את יכולת התרופה, ומביאות לתוצאות של 66% מעגלי ביוץ, לעומת 15.5% בלבד, ללא התוסף.

להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן


קו אנזים Q10 ופריון הגבר:

  • מעניק אנרגיה לגוף - גם במקרה שלנו, אנו זקוקים להרבה אנרגיה כדי לייצר את הזרע. גברים בריאים אמורים לייצר בערך 1500 זרעים בשנייה בכל אשך. עם הזמן, פוחתת האנרגיה באשכים, כי יורדת כמות הקו אנזים Q10 בגוף. מחקרים מוכיחים שגברים שהחלו לקחת קו אנזים Q10 ראו עלייה של 80% בתפוקת ייצור הזרע, לאחר ארבעה חודשים בלבד.

  • עוזר לייעל את מהירות הזרע - הזרע שלנו זקוק גם לתהליך ייצור איכותי וגם למהירות סבירה, שתאפשר לו להגיע לביצית, כדי לייצר תינוק. קו אנזים Q10 מעניק אנרגיה גם לזרע עצמו, כך שיוכל להצליח להגיע עד לביצית.

להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן