קו אנזים Q10 הוא מולקולה הדומה לוויטמין, אשר מטרתה העיקרית היא לסייע לאיברים החשובים בגופנו לייצר אנרגיה, שתסייע להם ולנו לתפקד בראוי במהלך היום. עיקר קו אנזים Q10 לשיער נמצא בכבד, בכליות, במוח, בריאות ובעיקר – בלב.

קו אנזים Q10 לשיער – יתרונות:


  • תורם להגברת ייצור החלבונים של השיער –
    קו אנזים Q10 לשיער הוא, בין היתר, נוגד חמצון כלומר – הוא מסייע להאיץ ולייעל תהליכים שונים בגופנו. משום שהוא עצמו מסייע לגופנו לפעול בצורה איכותית יותר, משום שהוא מעניק לו תוספת אנרגיה, הוא נחשב לנוגד חמצון חזק במיוחד. קו אנזים Q10 לשיער מסייע להגביר את תהליך ביטוי הגנים, המייצר בגופנו בעיקר חלבונים. חלבוני השיער הקרויים קרטינים, תורמים לתהליך ההצערה של השיער שלנו, מעניקים לו לחות ושומרים עליו רך ונעים.

 

  • נוגד חמצון חזק – כפי שאמרנו, קו אנזים Q10 לשיער הוא נוגד חמצון איתן. הוא אף מסייע לתחזק את פעילותיהם של גורמים רבים בגופנו ולשלב עמם פעולה, כדי להצליח לשפר תהליכים גופניים שונים שלנו. כתוצאה מכך, הוא מצליח לשחזר את אספקת הוויטמינים של הגוף, בעיקר ויטמין E וויטמין C – ויטמינים ונוגדי חמצון, המסייעים להעניק לחות לשיער, להאיץ את תהליך החידוש התאי ולגונן על זקיקי השיער מפני נזקים (פטרת, חמצון יתר, זיהומים...).

 

  • מסייע למנוע נשירת שיער – קו אנזים Q10 לשיער מסייע לגופנו להפיק כמה שיותר אנרגיה, המסייעת לשמר ולשפר תהליכים גופניים שאנו עוברים ביומיום. כאשר אנו סובלים מחוסר של נוגד החמצון, גופנו פועל קשה יותר כדי להצליח לייצר אנרגיה ולעיתים, אף יאלץ להשתמש בגורמים אחרים כגון הורמוני המין שלנו. הפעולה מייצרת סטרואיד הקרוי DHT, אשר הוכח לפי מחקרים כי גורם לאובדן שיער ואף התקרחות. כל עוד נשמור על רמות תקינות של קו אנזים Q10 לשיער בגופנו, לא נאלץ לדאוג כלל.