קפה ירוק עם ג'ינג'ר – שילוב אפקטיבי לירידה במשקל

 

קפה ירוק עם ג'ינג'ר הם שני אמצעים טבעיים ואיכותיים הנחשבים לזרזים יעילים לירידה במשקל. זאת ועוד, השילוב בין שני הרכיבים, נמצא כאפקטיבי במיוחד. בכתבה הבאה על היתרונות הגלומים בקפה ירוק ובג'ינג'ר ועל העוצמה המתקבלת משילובם יחד.

קפה ירוק

 

פולי קפה ירוק משמשים מקור לחומצה כלורוגנית, והודות לה, מעודדים ירידה במשקל. צריכת פולי קפה ירוק מאיצה את קצב חילוף החומרים בגוף ומגבירה את שריפת הקלוריות. מעבר לכך, פולי קפה מפחיתים את ספיגת הגלוקוז בדם וכפועל יוצא מכך, מונעים היווצרות שומנים שמקורם בסוכרים. אפקט יעיל נוסף של פולי קפה ירוק מתבטא בכך שהם מייעלים את הליך פירוק השומנים על ידי הכבד ובכך תורמים לשריפת שומנים מוגברת. מעלה נוספת של פולי הקפה הירוק היא העובדה שהם אינם מכילים רמות גבוהות של קפאין, ועל כן, ניתן לצרוך אותם ללא חשש לצריכת יתר של קפאין.

 

דיאטת קפה ירוק

 

תוספי קפה ירוק משמשים כאמצעי דיאטה פופולארי ביותר, המיועדת בעיקר למעוניינים לרדת במשקל. צרכנים אחרים הם חולי סוכרת, חולי לב, חולים הסובלים מרמות לחץ דם גבוהות, ועוד. תוסף פולי קפה בטוח לשימוש, ויעילותו הוכחה במחקרים רבים. מחקרים מסוימים שבחנו את השפעתם של פולי קפה ירוק מצאו כי הוא אפקטיבי ביותר ותורם לירידה משמעותית במשקל, גם ללא עריכת דיאטה קפדנית. שילוב של תוסף קפה ירוק בתזונה מאוזנת מוביל להפחתה ניכרת במשקל.

 

ג'ינג'ר

 

ג'ינג'ר, או בעברית – זנגביל, הוא תבלין הודי מסורתי שנחשב ברפואה ההודית המסורתית לצמח מרפא נערץ. בין היתר, הרפואה העממית מאמינה כי ג'ינג'ר משכך כאבי בטן, מעכב התכווצויות בקיבה, מקל על הפרעות עיכול מלוות בגזים, מקל על בחילות, מפחית הקאות, ומשמש כאמצעי אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי אפקטיבי. התימנים מאמינים כי ג'ינג'ר מסייע לבעיות ראיה ולהקלה על שיעולים וליחה. ברפואה הסינית משמש ג'ינג'ר לטיפול בכאבי בטן, בשלשולים ובבחילות. מחקרים שבחנו את השפעותיו של הג'ינג'ר אוששו חלק ניכר מהתועלות המיוחסות לו באופן מסורתי. בין היתר, רופאים ממליצים על שימוש בג'ינג'ר להקלה על בחילות ועל קלקולי קיבה, לטיפול בדלקות, בייחוד בדלקות פרקים, ולשימוש במצבים של מחלות לב וסרטן. הרכיבים הפעילים הדומיננטיים בג'ינג'ר הם שמן אתרי ופנולים, והוא נחשב לבטוח על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי.

 

 

ג'ינג'ר והרזיה

 

ג'ינג'ר מסייע ביותר לירידה במשקל. כיצד? ג'ינג'ר מגביר את קצב חילוף החומרים בגוף ומשפר את זרימת הדם. כפועל יוצא מכך, ג'ינג'ר גורם להמרצת חילוף החומרים בגוף, אשר מתבטאת בירידה במשקל. בעקבות הממצאים, ג'ינג'ר הפך לאמצעי הרזיה פופולרי. למעוניינים לנצל את תכונותיו של הג'ינג'ר ולרדת במשקל באופן מהיר ובטוח, מומלץ לצרוך תה ג'ינג'ר מספר פעמים ביום.

 

קפה ירוק עם ג'ינג'ר - שילוב מנצח

 

תרומתם של פולי קפה ירוק וג'ינג'ר לירידה במשקל הופכת לאפקטיבית הרבה יותר כאשר משלבים את שניהם יחד. לשם כך החלו מיוצרים בשנים האחרונות תוספים משולבים, ורבים ממליצים על דיאטת קפה ירוק המבוססת על קפסולות שמכילות קפה ירוק וג'ינג'ר. מעוניינים להפיק את אפקט ההרזיה המקסימלי מקפה ירוק ומג'ינג'ר? חשוב שתדעו: קפסולות קפה ירוק בשילוב שתי כוסות תה עם שורש הג'ינג'ר אפקטיביות יותר ומובילות לירידה גדולה יותר במשקל!משום שכך, אין כל צורך להשתמש בדיאטת קפה ירוק בכמוסות משולבות. קפסולות קפה ירוק, יחד עם שתי כוסות תה ג'ינג'ר, יוצרות שילוב מנצח ואפקטיבי במיוחד שיאפשר לכם לכבוש את יעדי הדיאטה שלכם. 


Super Food Diet Banner new1