אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

קריאטין הוא תרכובת מסוימת של חומצות אמינו: גליסין, מתיונין וארגנין. מטרתן העיקרית היא לסייע להעניק אנרגיה לשרירים השונים בגופנו ולמטב את התהליכים הספורטיביים שלנו. מסיבה זו, הקריאטין נפוץ מאוד בקרב ספורטאים. בנוסף, קריאטין מחיר מסייע להפחית נזקים לאחר האימון, מאיץ את בניית מסת השריר שלנו ומשפר את התפקוד שלנו באימונים קשים במיוחד.


קריאטין מחיר – קריאטין במזון:

משום שגופנו כה זקוק לקריאטין, לשם מיצוי האנרגיה הבסיסית של השרירים שלנו, אנו מייצרים בגופנו גרם קריאטין באופן טבעי יום-יום.

בנוסף, רוב האוכלוסייה מצליחה ליהנות מגרם נוסף של קריאטין ביום, אותו אנו מקבלים ממזון. ניתן למצוא קריאטין מחיר בכמות יפה בבשר אדום, עופות ודגים. קיימת כמות מזערית של קריאטין בחמוציות.

אם אנו טבעוניים או צמחוניים, לא פשוט לנו להצליח ליהנות ממקורות יעילים של קריאטין. מסיבה זו, עלינו להשלים את החסך, על-ידי צריכה של חומצות האמינו המרכיבות את קריאטין מחיר , בנפרד ממזון. באופן זה, גופנו יוכל להרכיב מחומצות האמינו הללו את הקריאטין. עם זאת, יש לציין כי עדיין לא נהנה מאותה כמות של קריאטין מחיר , שממנה נהנה קרניבור. לכן, כדאי לנו לשקול לחיוב ליטול תוסף תזונה, שישלים את החסכים הללו עבורנו.


קריאטין מחיר - קריאטין מינון:


מינון אחראי של קריאטין מחיר דורש שני שלבים:

• שלב ההסתגלות – בשלב זה, אנו נוטלים בין 15 ל- 25 גרם יומיים של קריאטין. באופן זה, גופנו מסתגל לתוסף מהר יותר, כך שנוכל ליהנות מיתרונותיו לאחר שבוע בלבד.

• שלב שגרה – לאחר שבוע בו העמסנו כמות גדולה של קריאטין וציידנו את גופנו בחלבונים, נרד לרמה ממוצעת של בין 5 ל- 10 גרם של קריאטין ביום.


קריאטין מחיר:

מחירו של קריאטין הוא משתנה מאוד, משום שהוא קיים כיום גם כתוסף תזונה וגם באבקות חלבון. המחירים משתנים בין 60 ₪ ועד למעל 600 ₪.

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר