מהי דיאטת שובע 

דיאטת שובע - קונג'אק גלוקומנן (Konjac Glucomannan), הסיב המופק מפקעות צמח הקונג'אק, ממנו מופק שובע , הוא בעל יתרונות בריאותיים חשובים אשר יסייעו לכם בירידה במשקל, כמו גם בשמירה על בריאותכם.

לרדת במשקל זו משימה לא קלה עבור מי שכבר רגיל לאורך חיים מסוים.

להצליח לשמור על המשקל החדש זו כבר משימה חשובה וקשה אף יותר. תחושת הרעב הטבעית שלנו כדי להזין את הגוף מתורגמת למשקל הגוף בסופו של דבר וחשוב להבין אילו סוגי מזון יועילו לנו להיטיב עם הדיאטה ולשמירה על המשקל. במקביל עם דיאטת שובע חשוב לצרוך בדיאטה את כל אבות המזון:

  • פחמימות - הן מרכיבות חלק גדול מהמזון הנכנס אל פינו והגורם מספר אחד לעלייה במשקל הגוף ולהרגשת כובד. מומלץ להוריד את כמות צריכת הפחמימות בזמן הדיאטה. 
  • שומנים-  מספקים לנו את כמות הקלוריות הגדולה ביותר מכל אבות-המזון האחרים. יש להימנע מצריכת שומן רווי ומשומן הטראנס המצוי בתעשיית המזון המתועש, ולהקפיד על צריכת שומן בלתי רווי המצוי בזרעים.
  • ירקות-  כאשר רוצים לרדת במשקל רצוי לאכול כמה שיותר ירקות זה תורם לירידה במשקל ונותן תחושת שובע.
  • פירות - הפירות עשירים בויטמינים אך גם בסוכר רב שהופך מהר מאד  לפחמימות. ולכן למי שרוצה לרדת רצוי לאכול לא יותר מפרי אחד ביום.
  • שתייה – המרכיב החשוב ביותר בגוף שבלעדיו אין חיים. רצוי לשתות לפחות שני ליטר מים ביום, שתייה בתחילת הארוחה תורמת לתחושת שובע ועוזרת לרדת במשקל.

לחץ כאן להזמנת קונג'אק לתחושת שובע במחיר המשתלם בישראל

שובע לתחושת מלאות

דיאטת שובע המכילה קונג'אק גלוקומנן, מסוגלת לספוג עד פי 200 ממשקלו במים. לכן, כאשר נוטלים את דיאטת שובע במינונים נכונים, היא יוצרת תחושת מלאות אמיתית בקיבה. זו אינה אשליה - הגוף שלכם ירגיש תחושת שובע והתיאבון יפחת, מה שיגרום לאכול פחות ולרדת במשקל. בטווח הארוך, גופכם יתרגל לצרוך פחות מזון, יחוש שובע, הקיבה תצטמק ותוכלו לשמור בקלות על המשקל לטווח ארוך.

דיאטת שובע עוזרת לוויסות רמות הסוכר בגוף

בניגוד לצמחים אחרים, דיאטת שובע אינה מכילה סוכר ולכן היא מומלצת לשימוש עבור סוכרתיים. מעבר לכך, הוכח כי קונג'אק הנמצא בשובע, יעיל בהורדת רמות הסוכרים בדם, ומסייע בגמילה ממתוקים ומגלוטן - בשורה משמחת עבור אוהבי השוקולד ביניכם. דיאטת שובע מסייעת בהורדת כולסטרול ולחץ דם שובע נמצא יעיל להורדת טריגליצרידים, הפחתת הכולסטרול הרע והורדת לחץ הדם הסיסטולי.

חשוב לדעת

בזכות תכונותיו הבריאותיות של הקונג'אק הנמצא בדיאטת שובע, חברות תרופות רבות משלבות אותו כמרכיב במוצרים רפואיים המיועדים לטיפול בסכרת, כולסטרול גבוה, טריגליצרידים ובעיות לחץ דם. 

גם אם אינכם סובלים מתופעות בריאותיות כגון לחץ דם גבוה, כולסטרול או סוכרת, זכרו כי השמנת יתר עלולה להוביל לתופעות אלה ואחרות, ולסכן את בריאותכם.

דיאטת שובע, מכילה קונג'אק גלוקומנן טהור וללא תוספים, מסייע לרדת במשקל וגם שומר על הבריאות.


דיאטת סופר פוד