שורפי שומן

 

אחת המטרות של אנשים הנכנסים למשטר תזונה דיאטתי, ספורטאים מקצועיים וחובבים גם יחד היא לשרוף שומנים מה שיוביל לאחוזי שומן נמוכים בגופנו ולשמירה על משקל גוף אופטימלי.

 

 

למעשה, מרבית האנשים שעוסקים בפעילות גופנית במטרה להפחית את מסת השומן, מבצעים אימונים אירוביים בעצימות קלה עד בינונית. אז נכון שאם נתמיד על טווחי הדופק המומלצים בזמן האימון, נצליח לרדת באחוזי השומן באופן חלקי שכן קצב שריפת השומנים מתרחש בעצימות שהיא 65% מצריכת החמצן המירבית. עדיין, אם לא נקפיד על הפחתת מסת השומן בגוף בחפיפה לצריכת קלוריות קטנה, זאת בהשוואה למה שאנו מוציאים, נחוש בקושי להשיג את המטרה. פורמולות ייחודיות המבוססות על רכיבים טבעיים יסייעו לגופכם לנצל את השומנים שנאגרו בגוף למטרות אנרגיה בזמן אימון ובזמן מנוחה מה שיימנע מהשומנים להיאגר ברקמות השומן.

 

 

כל שורפי השומן הטובים מכילים את חומצת השומן החיונית - CLAאותה גופנו אינו מסוגל לייצר בעצמו. למעשה, חומצת ה- CLAמגבירה את תהליך שריפת השומנים ומעלה את קצב חילוף החומרים. שורפי שומן יסייעו למנוע הצטברות של שומנים מיותרים, יעלו את כמות האנרגיה שהגוף מוציא וינצלו את השומנים לשריפת אנרגיה. בנוסף, פורמולות שורפי השומן ייחודיות בכך שהן מעוררות את הגוף, משפשרות את הביצועים הגופניים שלנו, תומכות בתהליך החיטוב של הגוף ומונעות מתהליכים מפרקי שריר להתקיים.

 

 

לצפיה בקטגוריית המוצר - לחץ כאן


להזמנה ישירה של שורפי שומן טבעיים - לחצו כאן