נכנסנו להיריון, מזל טוב לנו! כעת, עלינו לבחון מה הוא הטוב ביותר שנוכל לעשות, כדי לקבל לעולם תינוק בריא ומאושר. כידוע, ישנם תוספי תזונה שנשים נוטלות מיד עם ההיריון כגון ברזל, אומגה 3, פרוביוטיקה או חומצה פולית. כאשר אנו בהיריון, אנו חוששות ליטול תוסף, תרופה או אפילו שמן חדש, משום שאיננו מכירות אותם היטב. תמיד כדאי לנו להיוועץ ברופא בנושא, טרם הוספת תרופה או תוסף חדש, לתזונה היומית שלנו.

שמן אורגנו בהריון – היתרונות:

• מחזק את המערכת החיסונית שלנו – שמן אורגנו בהריון עשיר בכמות יוצאת דופן של נוגדי חמצון מצוינים (קרבקרול, חומצה רוזמרינית ותימול), המסייעים לתרום להגנה עלינו ועל העובר שלנו מפני חיידקים, וירוסים, פטריות, פולשים או מזיקים. לטווח הארוך, שמן אורגנו בהריון אף מסייע לגונן עלינו מפני תופעת חמצון יתר, שעשויה להוביל למחלות ניווניות. ככל שמערכת החיסון שלנו חזקה יותר, כך הגוף שלנו רגוע יותר והעובר שלנו מקבל את כל הערכים התזונתיים להם הוא זקוק.

שמן אורגנו בהריון אף מכיל בטא-קריופילין – המסייעת ללחום בדלקות פנימיות או חיצוניות בגופנו.

• מסייע להתמודד עם מחלות בדרכי הנשימה – שמן אורגנו בהריון ידוע בהיותו תרופה טבעית למחלות בדרכי הנשימה: הוא מסייע לדחוף את החיידקים מחוץ לגופנו, על ידי עידוד גודש באף והתקפי שיעול, שיסייעו לנקות גם את דרכי הנשימה התחתונות.

שמן אורגנו בהריון – החסרונות:

• עשוי להוביל להפלה – שמן אורגנו בהריון מסייע לאזן את המחזור החודשי ומגרה את זרימתו ולכן, עלול לגרום להפלות. מסיבה זו, כדאי לנו להיוועץ ברופא, טרם השימוש שמן אורגנו בהריון.

• מפחית את רמות הסוכר בדם שלנו – כאשר אנו בהיריון, אנו עוברות שינויים רבים בהרגלי האוכל שלנו, לכן מהותי שנשים לב לרמות הסוכר שלנו. שמן אורגנו מטבעו אמור לסייע לאנשים הסובלים מסוכרת, על ידי הפחתת רמות הסוכר בדמם. אם אנו משתמשים בשמן אורגנו, כדאי לנו לשים לב כי אנו שומרים על רמות סוכר תקינות, בהתחשב בעובדה שאנו חיות בשביל שניים.