שמן האורגנו הוא תמצית טבעית של צמח האורגנו. השמן מורכב מעלי השיח והפרחים שלו. מזה אלפי שנים, אנשים נעזרו שמן אורגנו מומלץ , כדי למטב תהליכים גופניים ולהבריא מתופעות רפואיות שונות.

מקורו של צמח האורגנו הוא באירופה, אך כיום ניתן למצוא אותו ברוב חלקי העולם שלנו. אנו מעכלים אותו רבות כתבלין דרך המזון וכדאי לנו לשלב אותו בתזונה היומיומית שלו, בשל ערכו התזונתי יוצא הדופן.


שמן אורגנו מומלץ – שמן או תוסף תזונה:

בשל הפופולריות שלו בשנים האחרונות, שמן אורגנו מומלץ משווק כיום גם כתוסף תזונה. תוסף תזונה הוא יותר נוח לשימוש, משום שניתן לשאת אותו לכל מקום ללא חשש שישבר או יכתים את הבגדים. בנוסף, הוא לא דורש הכנה מוקדמת (אין אנו יכולים לשתות את שמן האורגנו נקי).

למרות זאת, יש לציין כי שמן האורגנו הוא טבעי יותר ולכן, בעל ערכים תזונתיים גבוהים יותר.

כדאי לנו לשתות שמן אורגנו, אך בסופו של יום כדאי לנו להשתמש במה שבאמת נשתמש בו.

שמן אורגנו מומלץ:


שמן אורגנו פראי Nutri-D:

שמן אורגנו מומלץ של חברת נוטרי-די הוא תמצית כשרה וטבעית, המאושרת על-ידי משרד הבריאות, על תקן ייצור איכותי גבוה (G.M.P).

שמן אורגנו מומלץ של חברת נוטרי-די מסייע לגופנו בשלל דרכים: הוא תורם לחיזוק המערכת החיסונית שלנו, מייעל את תהליך העיכול שלנו, מסייע לנו להתמודד עם מחלות בדרכי הנשימהו מערכת העיכול, מסייע להאיץ את מחזור הדם שלנו ולנקותו מכולסטרול ותורם להתמודדותנו עם קשת רחבה של פטריות, חיידקים, וירוסים ופולשים.

כדאי לנו לשתות את שמן אורגנו מומלץ מהול במים, שמן בסיס (שמן זית, שמן קוקוס, שמן אבוקדו וכדומה) או תה. פעמיים ביום, עלינו להוסיף שמונה טיפות של שמן אורגנו מומלץ לכוס מים ולשתות.


להזמנה ישירה של שמן אורגנו - לחצו כאן