שמן אורנו הוא שמן טבעי ובריא, שמזוקק מעלי צמח האורגנו ופרחיו. מזה אלפי שנים, הוא נחשב לתרופה טבעית יעילה. צמח האורגנו הוא שיח רב- שנתי, שנהוג לגדול בעיקרם בגבהים. בעבר, הוא היה נפוץ בעיקר באירופה, אך כיום הוא נפוץ בכל העולם.


שמן אורגנו מחיר – יתרונות:

• מסייע להגן עלינו מפני חיידקים – שמן אורגנו מחיר עשיר בקרבקרול - זהו נוגד חמצון ממשפחת הפנולים, המסייע לחזק את גופנו ולסייע לו ללחום בבקטריה באופן יעיל יותר. מחקרים מאמתים כי שמן אורגנו מחיר מכיל סגולות מרפא אשר דומות לאנטיביוטיקה, אך ללא כימיקלים או נזקים שאנטיביוטיקה יוצרת. בנוסף, המחקר הוסיף ואמר כי יתכן שמן אורגנו מחיר אף יעיל לטיפול בבקטריה, גם כאשר החיידקים שלנו מפתחים עמידות לאנטיביוטיקה.


• מסייע לנקות את גופנו מכולסטרול – הפנולים, קרבקרול ותימול, שניהם מסייעים להאיץ את מחזור הדם ולנקות אותו מכולסטרול. בנוסף, שמן אורגנו מחיר מכיל מעט אומגה 3, חומצת שומן חיונית שנדירה בתזונה המערבית, המסייע לאזן את רמות הכולסטרול בגופנו.

• תורם להתמודדות עם תופעת הרדיקלים החופשיים – כאשר אנו לא מקפידים על תזונה נכונה, לא ישנים מספיק או מעשנים, נוצרים מצבים בהם תאים בגופנו עוברים חמצון יתר – מולקולות בגופנו מאבדות א האלקטרונים שלהם. התופעה יוצרת מלחמת אלקטרונים בגופנו, שעשויה להוביל להרג של תאים בגופנו. התוצאה היא סכנה לפיתוח מחלות ניווניות לעת זקנה (סרטן, אלצהיימר). נוגדי החמצון החזקים שמכיל שמן האורגנו ובעיקר החומצה הרוזמרינית, אשר מסייעים לפצות על החסך בגופנו ולהשלים את האלקטרונים למולקולות החסרות.

שמן אורגנו מחיר

שמן אורגנו מחיר אמור לנוע בין 60 ₪ ל- 160 ₪. שמן אורגנו מחיר משתנה לפי איכות השמן, איכות החברה והעמידות של החברה בתקני משרד הבריאות.


להזמנה ישירה של שמן אורגנו - לחצו כאן