שמן האורגנו הוא שמן טבעי, בעל סגולות מרפא יעילות, שמסייעות לנו להתמודד עם קשת רחבה של תופעות. אנו מכירים את האורגנו היטב מהמטבח האיטלקי, אף מקוקו של הצמח באירופה, אך כיום ניתן למצוא אותו גם באסיה, במזרח התיכון ובאמריקה. מזה אלפי שנים, בני אדם השתמשו שמן אורגנו סגולות , כדי לשמור על בריאותם.


להזמנה ישירה של שמן אורגנו - לחצו כאן

שמן אורגנו סגולות

שמן אורגנו סגולות הן בזכות ערכיו התזונתיים הגבוהים: הוא עשיר בכמות יוצאת דופן של ויטמין A, ויטמין K, סידן ומגנזיום. הוא אף מכיל ויטמינים מקבוצת B, סיבים תזונתיים, ויטמין C, ברזל, אשלגן ונוגדי חמצון עוצמתיים, כגון קרבקרול, תימול וחומצה רוזמרינית. יחד, הם מסייעים לשמור על בריאותנו ולתרום לחיינו בריאות רבה:

• מסייעת להתמודד ביעילות עם מחלות בדרכי הנשימה – שמן אורגנו סגולות מסייע לשחרר את דרכי הנשימה מהצטברויות של נזלת וחיידקים, על ידי עידוד סילוק הגודש דרך דרכי האף, בדומה לספריי לאף. הוא אף מסייע לשמן את הגרון ואת הריאות המודלקות שלנו, מה שמסייע לגרות התקפי שיעולים, שיתרמו לניקוי דרכי הנשימה שלנו.

• אנטי-בקטריאלי, אנטי-ויראלי, אנטי-פטרייתי – נוגדי החמצון הרבים שמכיל שמן אורגנו סגולות מסייעים לו לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולהתמודד עם חיידקים ופטריות ביעילות. הוא אף מסייע להתמודד עם יובש, פצעים, נגעים או אקנה בעור שלנו.

• מסייע לנקות את גופנו מפולשים – גם אם אנו סובלים ממזיקים, תולעים או פרזיטים, כדאי לנו לנצל את שמן אורגנו סגולות מרפא עזות. כאשר אנו שותים אותו, הקרבקרול והתימול יסייעו להילחם בפולשים.

• מייעל את תהליך העיכול – שמן אורגנו סגולות גם עבור מערכת העיכול שלנו: הוא מסייע להגביר את הפרשת מיצי העיכול והאנזימים השונים לקיבה ולמעיים. על ידי כך, תהליך העיכול הופך ליסודי יותר ואנו נהנים מיותר ערכים תזונתיים בממוצע.

להזמנה ישירה של שמן אורגנו - לחצו כאן