שפיכה מהירה היא מצב שכיח בקרב גברים בכל העולם; רוב הגברים חווים בשלב מסוים בחייהם קושי לשלוט במשך הזקפה שלהם, מסיבות פסיכולוגיות או פיזיות.

שפיכה מהירה – דרכי התמודדות:

• חיזוק רצפת האגן – כאשר אנו מגיעים לפורקן, שרירי רצפת האגן הם אלו שדוחפים מעלה את הזרע שלנו מהשופכה ויוצרים את הדחף הבלתי-נשלט שלנו שפיכה מהירה. ככל ששרירי רצפת האגן שלנו יהיו רפויים יותר, כך יהיה לנו פשוט יותר להאריך את האקט החושני שלנו. לכן, כדאי לנו לחזק את רצפת האגן, כך ששריריה יוכלו להישאר רפויים לאורך זמן. כדי לעשות זאת, כדאי לנו לבצע את תרגילי הקיגל: תרגילים במהלכם אנו מכווצים את שרירי רצפת האגן, השרירים בהם אנו נעזרים כדי להטיל שתן, למשך שנייה-שתיים ומשחררים. כדאי לחזור על הפעולה כשלושים פעמים, במשך שלושה סטים, כאשר אנו נחים דקה בין סט לסט. אם נחזר על האימון שלוש-ארבע פעמים בשבוע, נשים לב כי אנו מצליחים להימנע שפיכה מהירה.

• הפסקות – לעיתים, אנו סובלים שפיכה מהירה פשוט משום שאנו זקוקים לאימונים נוספים, שישפרו את הביצועים שלנו. לשם כך, כדאי לנו לנהל שיחה עם בני הזוג שלנו ולבקש מהם לסייע לנו לבצע תרגילים מסוימים, שיסייעו לנו להגביר את משך הזקפה שלנו. אחד התרגילים הידועים הוא חדירה, שבה אנו מחזיקים את עצמנו קרוב לרגע שפיכה מהירה, אך אז יוצאים, מפסיקים את האקט ושבים אליו לאחר מספר דקות. ההפסקה מסייעת לתחושת הדחיפות להיעלם ומעניקה לנו מרווח נשימה. עם הזמן, לא נזדקק להפסקות עוד.

• לחיצה על ראש הפין – אפשרות נוספת לאחר היציאה, היא ללחוץ על ראש הפין שלנו, מה שמסייע לנו להרגיע את תחושת הצורך לגמור.

אם אנו חשים כי אנו זקוקים לסיוע נוסף, אנו תמיד יכולים להיעזר בספריי השהייה טבעי, שיסייע לנו לקיים יחסים מלאים במלוא העוצמה, כאשר אנו יכולים לשלוט בעת השפיכה שלנו.