אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

שפיכה מהירה היא תופעה עמה רבים מאיתנו מתמודדים, בתקופה מסוימת בחיינו. מגברים צעירים ו"חדשים במשחק" ועד לגברים מבוגרים ומנוסים, כל גבר עשוי לחוות מצב של שפיכה מהירה טיפול.שפיכה מהירה טיפול – אופן הפעילות של שפיכה:

האורגזמה שלנו כגברים מתחלקת לשני שלבים:

• שלב ההטענה – זהו השלב בו הזרע עושה את דרכו לפין שלנו. הנוזל מגיעה ממקורות שונים ובעיקר מבלוטת הערמונית, ישירות לשופכה שלנו.

• שלב השפיכה – זהו השלב בו אנו בעצם גומרים. ראשית, אזור השלפוחית שלנו נאטם לחלוטין, כדי שלא יפגע מהתהליך או ייפגע בתהליך. שנית, שרירי רצפת האגן שלנו מכווצים את השופכה שלנו, כדי לגרום את נוזל הזרע לעלות במעלי איבר המין שלנו והחוצה. פעילות השפיכה עצמה מתבצעת על ידי חיישנים (נוירונים מוטורים-עצביים), המצויים בקצה עמוד השדרה שלנו. כאשר מספיק נוזל מגיע לשופכה, נשלח אות לאותם חיישנים, אשר יחד עם שרירי האגן, פועלים כדי להביא שפיכה מהירה טיפול.

שפיכה מהירה טיפול

עיקר שפיכה מהירה טיפול , נגרמות בעקבות בעיות פסיכולוגיות ולא פיזיות. עם זאת, תמיד כדאי לנו להיוועץ ברופא, כדי לוודא שאיננו סובלים מבעיה כלשהי.

מה שקורה, הוא שאנו חווים שפיכה מהירה טיפול פעם אחת ואותה פעם, גורמת לנו להרגיש לא בסדר. אנו לא מפסיקים לחשוב על זה, עד שהפעולה משכפלת את עצמה.

הדבר הנכון לעשות הוא להבין כי יש לנו את אותו און מיני וגברי שתמיד היה לנו, אנו רק צריכים למצוא את הדרך "לשחרר" את המקרה ולחוש בנוח.

אם אנו חשים כי אנו זקוקים שפיכה מהירה טיפול או פתרון מהיר ויעיל, כדאי לנו לנסות את גולד און – ספריי השהייה טבעי, שנוצר מתמציות צמחים טבעיות, כדי לסייע לנו להתמודד עם שפיכה מהירה טיפול. גולד און מאלחש במעט את איבר המין שלנו, אך לא פוגע בהנאה המינית שלנו. הוא מאפשר לנו להמשיך ולקיים יחסים מלאים ברוגע, שיאפשר שיפור ביצועים ויעניק לנו ולבני הזוג שלנו הרבה התרגשות.

269x1004

מוצרים נוספים שחשבנו שיעניינו אותך

גולד און | ספריי השהייה מומלץ

הפורמולה החדשה של תכשיר ההשהייה הטוב ביותר למניעת שפיכה

249
משלוח חינם
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר