ניתן לחלק סוגים שונים של בעיות אין אונות לשתי קבוצות עיקריות של גברים:

 

  1. גברים צעירים

  2. גברים מבוגרים

 

גברים צעירים רבים (בעיקר) אבל גם גברים יותר מבוגרים, סובלים ממה שנקרא שפיכה מוקדמת. ההגדרה הכללית לשפיכה מוקדמת היא מצב שבו הגבר מגיע לאורגזמה מוקדם מדי, לא מצליח להביא את בת הזוג שלו למצב של סיפוק מה שמביא אותו ואותה למאין מצב של תסכול שחוזר על עצמו. לעתים מדובר גם במצבי חרדה וירידה ניכרת בתפקוד המיני. יש מקרים בהם הדבר גורם לאותם גברים שלא לבצע יחסי מין ואז הם נכנסים למאין סיטואציה של פחד תמידי, לא יוצרים קשרים מה שפוגע מאוד בביטחון ובדימוי העצמי של אותם גברים.

 

מבחינת זמנים הממוצע עומד על בין 1-2 דקות בהן הגבר מגיע לאורגזמה מלאה מרגע החדירה. יחד עם זאת, יש גברים שגירוי ולו הקטן ביותר, לעתים אפילו גירוי ויזואלי, מגיעים למצב של אורגזמה תוך שניות.

 

שפיכה מוקדמת כדורים או פתרון טבעי?

 

אם בעבר הטיפול הנפוץ ביותר לשפיכה מוקדמת היה טיפול פסיכוסקסואלי שם אותם גברים היו לומדים כל מיני טכניקות כמו למשל כיצד לא להגיע לנקודת האל חזור, לחשוב על סיטואציות אחרות שיבלמו את השפיכה המוקדמת ועוד… מדובר בטיפול ארוך מאוד, טיפול שדורש מהגבר לבוא עם בת הזוג שלו וטיפול, לכן פעמים רבות מדובר בטיפול שהוא גם לא תמיד יעיל, כך אומרים מומחים. לכן היום, הטיפול שניתן לאותם גברים הוא יותר תרופתי.

 

תרופות

 

תפקידן של התרופות הוא בעצם לאלחש את אזור איבר המין הגברי ואז לאפשר לו לעכב את השפיכה. החיסרון בחלק מהתרופות הללו הוא שיש צורך במרשם רופא, יש צורך לשתף מישהו והרבה פעמים הפתרון לבעיה הוא הרבה יותר פשוט.

 

פתרון טבעי לשפיכה מוקדמת

 

ספריי השהייה בתוספת ויטמין E מסייע לאותם גברים הסובלים משפיכה מוקדמת להגיע לשפיכה מאוחרת יותר. בשונה מתרופות וטיפולים מסוגים שונים, ספריי ההשהייה אינו גורם לתופעות לוואי, הוא נחשב למוצר 100% טבעי, בטוח לשימוש ומאפשר לגבר שליטה מלאה על זמן השפיכה. המוצר מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, בטוח וקל מאוד לשימוש ואינו דורש מרשם רופא. ספריי השהייה בתוספת ויטמין E יסייע לכם להתמודד עם בעיית השפיכה המוקדמת, ישפר את חיי המין שלכם ויסייע לכם להרגיש בטוחים יותר בעצמכם ובאקט עצמו מה שכמובן ישדרג באופן בלתי רגיל את חיי המין ואת החיים הזוגיים שלכם.