אחת הבעיות ממנה סובלים גברים רבים נקראת שפיכה מוקדמת. מדובר בעצם במצב שבו הגבר מגיע לשפיכה מוקדם ממה שהיה רוצה או מוקדם ממה שבת הזוג שלו הייתה רוצה ולא מצליח להביא אותה לסיפוק. שפיכה מוקדמת יכולה לקרות ממש עם רגע החדירה ואפילו עוד לפני כן. כמובן שמדובר במצב לא נעים, שפעמים רבות גורם לגברים שלא לחוש בנוח, פוגע במערכת היחסים הזוגית, בתקשורת בין שני בני הזוג, גורם לפגיעה בביטחון והדימוי העצמי של הגבר.

 

גורמים שונים לתופעה של שפיכה מוקדמת

1.           קשר לתת מודע- מדובר בהסבר פסיכואנליטי שבעצם אומר כי גברים כל כך פוחדים לאבד את הגבריות שלהם ולכן הם מתקשים לעשות את המעבר מאוננות לחוויה מינית משותפת וממהרים להגיע לאורגזמה כדי שלא יווצר מצב שהגבריות שלהם נפגעת.

2.           לחץ, מתח - סטרס מוגבר מקיום יחסים מיניים או מהסיטואציה יכול גם כן לעודד מצב של שפיכה מוקדמת. כשהגוף והמחשבה לא רגועים וכל מה שאנחנו חושבים עליו זה על האורגזמה, על איך נספק את בת הזוג שאנו נמצאים איתה ועל עוד כל מיני דברים, הדבר יכול לגרום לשפיכה מוקדמת.

3.           סיבות קליניות - דלקות, נטילת תרופות ושאר סיבות פיזיולוגיות הינן פחות נפוצות אך קיימות יותר אצל גברים מבוגרים.

 

אין ספק כי מצב חוזר של שפיכה מוקדמת פוגע באיכות החיים הן של הגבר והן של בני הזוג.

 

פתרון לשפיכה מוקדמת - ספריי השהייה עם ויטמין E

אז נכון שלעתים נדרש טיפול פסיכולוגי, אבל במרבית המקרים, ספריי השהייה יכול להוות פתרון מצוין לשפיכה מוקדמת, פתרון שמוכיח את עצמו שוב ושוב.

 

ספריי השהייה - איך זה עובד?

למעשה מדובר במוצר שהוא 100% טבעי ואינו גורם לתופעות לוואי או תסמינים. ספריי השהייה מאושר על ידי משרד הבריאות ומכיל רכיבים מאלחשים שלמעשה מעודדים עיכוב של השפיכה בזמן קיום יחסים אינטימיים. ספריי השהייה עם ויטמין E, משפיע למשך זמן ארוך של בין 30-40 דקות, קל נוח ובטוח מאוד לשימוש. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לרסס פעמיים כרבע שעה לפני השימוש בחלקו התחתון של איבר המין בחלק הקרוב לעטרה ולהמתין לספיגה מלאה.