מי לא רוצה בטן שטוחה, יפה, אסתטית, כזו שמאפשרת לנו ללכת לים או לבריכה עם הרבה ביטחון והנאה?. יש המון אנשים שנמצאים שעות ארוכות בחדר הכושר, עושים המון כפיפות בטן, מרימים משקולות אבל הם פשוט לא מצליחים להגיע לתוצאה שהם רוצים.


הנה כמה טעויות שמונעות מכם להגיע למראה המיוחל…


  1. תפריט לא מאוזן - אין מה לעשות, כדי שהקוביות אכן יצאו החוצה ואחוזי השומן שלכם ירדו, אתם חייבים להגדיל את כמות החלבון שלכם בצורה משמעותית, להפחית את כמות הפחמימות שאתם צורכים ולחתוך את כל מה שמכיל סוכרים פשוטים, שומני טראנס וכדומה. אין זה אומר שלא לאכול מאכלים שאין בהם שומן, חשוב לשלב חומצות שומן חיוניות המעודדות את תהליך שריפת השומן כמו אומגה 3 ואומגה 6 אלו נמצאות באגוזים, דגנים מלאים, קטניות, דגים ושמנים שמקורם מהצומח.

  2. זוויות לא נכונות בתרגילים - יכול מאוד להיות שאתם פשוט לא מפעילים את שרירי הבטן שלכם כמו שצריך. זה לא הכמות, זו האיכות!. התייעצו עם מדריך כושר מקצועי שיסביר לכם אילו תרגילים לעשות ואיך. המטרה היא לסחוט את השריר ולגרום לו לעבוד בצורה חזקה.

  3. אתם לא ישנים מספיק - כדי לשרוף שומן, הגוף חייב אנרגיה. לכן, אם אתם נוטים שלא לישון או לא ישנים מספיק, מאוד יכול להיות שזה משפיע על תהליך שריפת השומן שלכם.

אז מה מעודד שריפת שומן בטני?


מדובר על שילוב שבין תזונה נכונה, שינה טובה, פעילות גופנית ועוד כמה דברים שאתם יכולים לעשות כדי להאיץ את תהליך שריפת השומן הבטני.


  • יותר חלבון, הרבה פחות פחמימה - פחמימות בסופו של דבר הופכות לסוכרים וסוכרים הופכים לשומן. חלבון לעומת זאת בונה את השרירים ולוקח לגוף הרבה יותר זמן לעכל אותו. לכן, חשוב להימנע מצריכה של פחמימות ריקות מערכים תזונתיים כמו מאפים, בצקים, חטיפים, משקאות ממותקים ולהקפיד לצרוך פחמימות מורכבות מלאות לצד חלבונים איכותיים.

  • שתו הרבה מים - מים מצוינים לתהליך הירידה במשקל. הם מסייעים לנקות את הגוף מרעלים, מעלים את קצב חילוף החומרים, מעניקים תחושת מלאות ותורמים רבות לתהליך הירידה במשקל.

  • שלבו תוספי תזונה - תוסף הליפו מקס הנחשב לאחד משורפי השומן הנמכרים ביותר בשנים האחרונות יסייע לכם בתהליך שריפת השומן הבטני ויעודד תהליך הרזיה בטוח והדרגתי. הליפו מקס משלב כמה מרכיבים מעולים המסייעים למנוע הצטברות שומן תאית, מעודדים עלייה בקצב חילוף החומרים, מספקים לגוף אנרגיה ומסייעים בירידה במשקל. הליפו מקס הינו תוסף תזונה 100 אחוז טבעי, מאושר על ידי משרד הבריאות בישראל, מיוצר בתהליך ייצור סופר מוקפד ומחזיק בכל התקנים החשובים בסטנדרט בינלאומי.

  • מולטי ויטמין - קיימים בגוף ויטמינים ומינרלים שבעצם חלק מהתפקידים שלהם קשורים לאיזון של הורמונים בגוף כמו למשל ההורמון קורטיזול. הורמון הקורטיזול מעודד את הגוף לאגור שומן ולכן אם נקפיד על תזונה נכונה ונשלב מולטי ויטמין, נצליח לשמור על רמות תקינות של ההורמון ולעודד את תהליך שריפת השומן הבטני.