תה ירוק הרזיה הוא משקה עלים חם, בעל איכויות בריאותיות מרובות. התה הוא משקה המוכר בעולם המזרחי והמערבי כאחד. הוא החל את דרכו לפני מעל 4000 שנים ועד היום, מעשיר את גופנו בבריאות.

תה ירוק הרזיה – יתרונות התה הירוק:


• מסייע לחזק את המערכת החיסונית שלנו – תה ירוק הרזיה עשיר בנוגדי חמצון, המסייעים ללחום יחד עם מערכת החיסון שלנו בפולשים, המנסים להזיק לגופנו. הם אף תורמים לחיזוק פעילות המערכת החיסונית בפני עצמה. תה ירוק הרזיה מעשיר את גופנו במינרלים וויטמינים, אשר מסייעים לחזק את גופנו.

• מסייע להגן עלינו מפני תופעת הרדיקלים החופשיים – תה ירוק הרזיה מסייע לגופנו להתגונן מפני חמצון יתר של הגוף, אשר עלול להוביל למחלות ותופעות לא פשוטות, מסרטן ועד לאלצהיימר.

• תורם לחיזוק התפקוד הקוגניטיבי שלנו – תה ירוק הרזיה מכיל כמויות מתונות ובריאות של קפאין, המסייעות לדחות את העייפות מגופנו ולשמר את הערנות שלנו. יחד עם חלבונים שונים, הקפאין תורם לשיפור התפקוד הפיזי שלנו ושומר עלינו אנרגטיים ושלווים לאורך היום.

• מייעל את תהליך שריפת השומנים בגופנו – הקפאין ונוגדי החמצון שמכיל תה ירוק הרזיה, מסייע לייעל את תהליך שריפת השומנים של גופנו, על ידי ניצול מאגרי השומנים שגופנו שמר ל"עת חירום".

• תורם להתמודדות עם מחלת הסוכרת – תה ירוק הרזיה מסייע לגופנו לעכל סוכרים לאט יותר. בנוסף, הוא מגביר את הרגישות שלנו לאינסולין – אשר מטרתו לפרק את הסוכרים בגופנו. על ידי כך, הוא תורם להקלה על חולי סוכרת ואף עשוי למנוע היווצרות סוכרת בגופנו מלכתחילה.


תה ירוק הרזיה:

כדי ליהנות מסגולות התה הירוק, עלינו לשתות בין שלוש לחמש כוסות של תה ירוק, יום-יום, לטווח הארוך. לחלופין, אנו יכולים ליטול תוסף תזונה של תה ירוק, העשיר בכל הבריאות של תה ירוק הרזיה.


Super Food Diet Banner new1