תה ירוק הוא משקה עלים ייחודי, בעל ערכים תזונתיים גבוהים ותכונות בריאותיות רבות, המאומתות על פני מספר מחקרים. התה הראשון נמזג לראשונה בשנת – 2737 לפני הספירה, על ידי השליט שן נונג בסין העתיקה. מאז ועד היום, עולם המזרח מרבה בשתיית תה ובעיקר – תה ירוק להורדת משקל. כיום, גם בארצנו אנשים רבים שותים יותר תה, כאשר התה הבולט ביותר הוא התה השחור.

תה ירוק להורדת משקל – ההבדל בין תה ירוק לתה שחור

התה הירוק והתה השחור שניהם, מיוצרים מצמח הקרוי קמליה סיננזיס. ההבדל בין השניים, הוא שתה שחור עובר תהליך חמצון, התססה, כדי שיתייבש מהר יותר. התה הירוק מיובש באופן טבעי, ללא שום התערבות כימית. מסיבה זו, הערך התזונתי של התה הירוק נשמר ונותר גבוה יותר.

יש לציין כי תה ירוק להורדת משקל תמיד יהיה עדיף בתור חליטה, מאשר תיון, משום שהערכים התזונתיים של עלי החליטה גבוהים יותר. כדי ליהנות מהאיכות של תה ירוק להורדת משקל, בדרך-כלל כדאי לנו לשתות בין שלוש לחמש כוסות תה ירוק ביום. כיום, קיימת חלופה נוחה יותר כגון כמוסות טבעיות של תה ירוק, המכילות את כל הערך התזונתי של התה עצמו.

תה ירוק להורדת משקל

• תה ירוק להורדה במשקל מכיל קפאין, המעורר אותנו, הופך אותנו אנרגטיים יותר ומגביר את התפקוד הגופני שלנו, במעל 10%.
• נוגדי החמצון והקפאין שמכיל תה ירוק להורדה במשקל, מסייעים לנצל את מאגרי השומן שלנו ולשרוף אותם ביעילות. על ידי כך, אנו מפחיתים את רמות השומן בגופנו ומקבלים יותר אנרגיה.
• תה ירוק מונע רעב.
• תה ירוק להורדת משקל מסייע למזער את הנזקים לגופנו לאחר פעילות-גופנית, על ידי עידוד בנייה מחודשת של השריר והזנתו בערכים בריאותיים.

באנר סופר פוד