תוסף פרוביוטיקה מכיל חיידקים פרוביוטים – חיידקים חברותיים, שמתגוררים במעיים שלנו ומסייעים להם לשמור על תהליך עיכול תקין. רבים מאיתנו חושבים שחיידקים הם רעים בלבד, אך האמת לאמיתה היא שגופנו גדוש בכמויות עצומות של חיידקים, החיוניים לשימור פעילות תקינה של תהליכים בסיסיים בגופנו.

 

 

תוסף פרוביוטיקה ומערכת החיסון שלנו:


במצב שגרתי, כל יום מגיעה כמות מזון מסוימת למערכת העיכול. השלבים הסופיים מתבצעים על ידי המעי שלנו: בין תפקידיו, הוא בורר את המזון, מנקה את המינרלים והוויטמינים ומסייע להם להיספג הלאה, למחזור הדם ומשם אל האיברים השונים. את הפסולת והרעלים, הוא מדלל על ידי נוזלים ומיצי עיכול, כדי שיהיה פשוט יותר לפלוט אותם החוצה. התוצר של העבודה הקשה הם צואה וגזים, שיוכלו להיפלט על ידי הגוף בהמשך. באופן זה, הגוף נותר נקי ובריא.

אם המעי שלנו עובד קשה מדי ולא מצליח להתמודד עם כמות הרעלים, הפסולת והמזון שעליו לברור, הוא מתחיל "לדלוף". למה הכוונה? הוא מחזיר את הרעלים אחורה, אל עבר מחזור הדם ומערכת החיסון שלנו.

העומס הרעיל בגופנו עבורו נשתמש בתוסף פרוביוטיקה, עלול לגרום למצב בו מערכת החיסון עובדת 24/7, כדי לסייע ולנקות את הגוף. ככל שהרעלים שוהים זמן רב יותר בגופנו, כך הם מתחמצנים, מתרבים, מתחזקים ועלולים לפגוע בנו. במצב זה, היא איננה מוכנה ומזומנה לגונן על גופנו מפני פולשים חיצוניים, שעלולים לפרוץ לגופנו. בנוסף, היא לא מפסיקה לעבוד, מה שמחליש אותה, את הגוף שלנו ובמצב חמור, עלול להוביל להיווצרות של מחלות אוטואימוניות, זיהומים בגוף ורגישויות שונות. המעי עצמו, שלא מצליח להתמודד עם העומס בעצמו, עלול לקרוס תחת הלחץ ולסבול ממחלות מעי שונות, בשל השחיקה.

חיידקי תוסף פרוביוטיקה מונעים את המצב הזה: הם מסייעים לייעל את תהליך העיכול, להאיץ את תהליך העיכול, לעבוד יחד עם המעיים ולטהר אותם מרעלים במהירות ובקלות, כך שהפסולת תוכל להיפלט כיאות, על ידי צואה וגזים.

ככל שהרעלים נשארים פחות זמן בגוף, כך הגוף מצליח להתגבר עליהם ביעילות ולהישאר בריא ונקי לאורך זמן.