תוסף פרוביוטיקה מומלץ הוא תוסף תזונה, שמטרתו העיקרית היא להשיב את איזון החיידקים הפרוביוטים למעיים שלנו. החיידקים הפרוביוטים הם חיידקים חברותיים, המסייעים למעיים לברור את המזון שלנו ולייעל את תהליך העיכול, להרחיב את פלורת המעי, ללחום בחיידקים ואף לחזק את המערכת החיסונית שלנו (חלק גדול מהמערכת החיסונית שלנו, מקורו במעיים).

תוסף פרוביוטיקה מומלץ: 

פרוביוטיקה

הפרוביוטיקה 12 מיליארד חיידקים מבית היוצר של נוטרי-די, היא תוסף פרוביוטיקה מומלץ זה מכיל כמות גדולה מאוד של חיידקים פרוביוטים, שיסייעו לאזן את פלורת המעיים שלנו. תוסף פרוביוטיקה מומלץ זה, אף מכיל כעשרה זנים שונים של חיידקי הפרוביוטיקה. כמות זני החיידקים בתוסף היא חשובה לנו, משום שלכל חיידק תפקיד שונה וכל חיידק מתגורר באזור שונה, במעיים שלנו. תוסף פרוביוטיקה מומלץ מצופה בציפוי הגנה FOS, שמטרתו לסייע לחיידקים הפרוביוטים לעשות את דרכם מהפה שלנו ועד למעיים בהצלחה.
תוסף פרוביוטיקה מומלץ זה, יסייע למטב את פעילות העיכול שלנו, לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולהתמודד עם חיידקים ופטריות שונות, המנסים לפלוש לגופנו.

מיקו פרוביוטיקס מיקוליביה:

המיקו פרוביוטיקס של חברת מיקוליביה היא פרוביוטיקה ייחודית, משום שלצד עשרה זנים שונים של חיידקים פרוביוטיים ידידותיים, לצד פטריות מרפא עוצמתיות: פטריות הטרמטס ופטריות הפלארוטוס. חברת מיקוליביה מתמחה בייצור של תוספי תזונה, המורכבים מפטריות המרפא החזקות. הן מכילות נוגדי חמצון חזקים, ויטמינים ומינרלים המוסיפים לשמור על פלורת מעיים תקינה, מאוזנת ונקייה מחיידקים. תוסף פרוביוטיקה מומלץ זה מכיל עשרה זנים שונים של חיידקים פרוביוטיים, שיחד עם הפטריות, יסייעו להקל על בעיות עיכול, לסייע למנוע היווצרות של זיהומי מעיים ותאיץ את תהליך ניקוי הרעלים של גופנו.