מתאמנים רבים שואלים את עצמם אילו תוספי תזונה כדאי להם לקחת. הרי יש כל כך סוגים, כל כך הרבה מותגים ולכן בחרנו לעשות לכם קצת סדר. את תוספי התזונה למתאמנים ניתן לחלק לכמה קטגוריות עיקריות:

תוספי תזונה למתאמנים העלאת מסת שריר

שני התוספים הטובים ביותר לתמיכה אופטימלית בתהליך של בנייה והעלאת של מסת השריר הם אבקת חלבון ואבקת גיינר. בעוד אבקת החלבון עשירה בחלבון ומספקת לגוף בין 26-35 גרם חלבון, אבקת הגיינר משלבת בין חלבון לפחמימה. אבקת חלבון מתאימה לכל מי שרוצה להגדיל את צריכת החלבון היומית שלו, לתמוך בתהליך של בניית מסת שריר רזה מבלי לעלות באחוזי השומן ובמשקל הגוף בעוד אבקת הגיינר מתאימה עבור אנשים שצריכים להגדיל גם את צריכת החלבון שלהם אבל גם במקביל את כמות הקלוריות שהם צורכים ביום.

ההמלצה שלנו:

  • אבקת חלבון אלפא חלב ישראל - עשירה בחלבון מי גבינה טהור הנספג בקלות ותומך בתהליך בניית מסת שריר. אבקת חלבון אלפא איננה מכילה סוכרים, צבעי מאכל וחומרים משמרים ונחשבת לאבקת חלבון סופר איכותית המיוצרת בתנאי מעבדה קפדניים.

  • אבקת ביג מאס גיינר - שילוב אופטימלי בין חלבונים איכותיים לפחמימות מורכבות ביחס של 1:5. ביג מאס גיינר עשיר בקריאטין התורם לשיפור הביצועים, מומלץ לתמיכה אופטימלית בתהליך ההתאוששות ומספק לגוף במנת הגשה 43.5 גרם חלבון.

ויטמינים ומינרלים

כידוע, בזמן פעילות גופנית הגוף מזיע. קיימים סוגים שונים של מינרלים אשר נוטים להתנדף בזיעה. מצב של מחסור באחד המינרלים הללו עלול לגרום לחוסר איזון, לעודד היווצרות של דלקות, לפגוע במערכות שונות בגוף ואף לגרום לפציעות. הנה כמה מהתוספים החשובים למתאמנים.

  • מגנזיום לספורטאים - תוסף אשר פותח על ידי המותג נוטרי די במטרה למנוע מצב של מחסור במינרל החשוב הזה. למגנזיום יש חלק ניכר בתהליך כיווץ והרפייה השריר, לכן אם אתם סובלים משרירים תפוסים או מהתכווצויות שרירים, יכול להיות שחסר לכם מגנזיום בגוף ושווה לקחת תוסף מגנזיום באופן קבוע.

  • מולטי ויטמין לספורטאים - פורמולה ייחודית אשר פותחה באופן ספיציפי עבור צרכיהם הפיזיולוגיים של ספורטאים ומפתחי גוף. הפורמולה משלבת בין מגוון של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון המסייעים בנטרול הנזק החמצוני שנוצר בזמן האימון ולמנוע מצב של מחסור.

  • ברזל לספורטאים - מינרל הברזל מספק את כל החמצן שעובר בגוף ומעביר אותו לתאים ולאיברים השונים. מחסור בברזל הינו נפוץ בקרב ספורטאים, לכן פיתחנו עבורכם פורמולת ברזל המותאמת במיוחד עבורכם. הברזל מסייע במניעת עייפות, תשישות ואנמיה, תורם לחיזוקה של המערכת החיסונית ומסייע במניעת פגיעה בהתפתחות של תאי דם אדומים.

איך מתאימים תוספי תזונה למתאמנים?

  1. לפי סוג האימון שאתם מבצעים

  2. לפי המטרות שלכם

  3. לפי הצרכים הפיזיולוגיים של הגוף שלכם