בשעה טובה יש תוספי תזונה לצמחוניים בישראל

 

ניסיתם פעם לסכם את התפריט התזונתי השבועי שלכם לרגע? ניסיתם לחשוב מה אתם באמת אוכלים בכל הפסקת אוכל שאתם עושים?. הרי רובנו חוטאים במהלך השבוע שלא לדבר על התהליכים שהמזון אותו אנו צורכים ״ברגיל״ עובר, בלי שבכלל נתעמק ונבדוק זאת. הרי לא סתם אחוז גבוה מהאנשים עברו לתפריט צמחוני לחלוטין ובכל יום, אנשים נוספים מצטרפים לשינוי הזה. המזון אותו אנו צורכים הוא מזון מעובד, עתיר צבעי מאכל, שומני טראנס ומכיל לא מעט רעלים המזיקים לגופנו ומוציאים אותו מאיזון. זו הסיבה שתוספי תזונה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהתפריט התזונתי של כולנו בין אם אנו צורכים מזונות שהמקור שלהם צמחי בלבד או בין אם אנו אוכלים רגיל.

 

איך זה בעצם עובד?

 

חברת נוטרי די, מקפידה לייצר את תוספי התזונה שלה עבור צמחונים וטבעונים. מה זה בעצם אומר? זה אומר שכל הויטמינים, המינרלים, נוגדי החמצון, האנזימים והסיבים הם ממקור צמחי טבעי בלבד, ללא שימוש בצבעי מאכל, כימיקלים ושאר רכיבים המוציאים את גופנו מאיזון.

 

חברת נוטרי די מקפידה לייצר תוספי תזונה המכילים חומרים פעילים, יעילים ולא רעילים. אז בין אם אתם צמחונים מטעמי אידיאולוגיה, בין אם מטעמים בריאותיים או בין אם שילוב של השניים, זה ממש לא משנה, מה שמשנה הוא שעליכם לשמור על עצמכם ולדאוג שאתם מקנים לגוף שלכם את כל מה שהוא זקוק לו, זאת בכדי למנוע מצב של חוסרים תזונתיים שבטווח הארוך גורמים לדלדול מאגרי הויטמינים והמינרלים בגוף ובטווח הקצר מובילים להיווצרות של תופעות לוואי, אלרגיות, אנמיה ושאר תחלואים איתם לגוף קשה להתמודד במצב של חוסר. בתור צמחונים או טבעונים עלינו לשמור על מערכת חיסונית חזקה ולהיות קנאים לכך, שכן הרבה יותר קל לגוף שלנו להגיע למצב של מחסור.

 

מה הופך את תוספי התזונה של נוטרי די לאיכותיים?

 

ההבדל בין תרופות סינתטיות לתוספי תזונה המבוססים על צמחים הוא קודם כל העובדה שאיכות הטבלייה או התוסף מושפעת מגורמים חיצוניים רבים. חברת נוטרי די, מקפידה לעשות שימוש בצמחים, שורשים ותמציות על פי סוג האדמה שבה הם גדלים ובהתאם לרמת האיכות שלה. ככל שהצמח גדל בתנאים טובים יותר, כך התוסף יהיה אפקטיבי, פעיל, מרוכז ועוצמתי יותר. בנוסף, הרכיבים אותם מכילים תוספי התזונה מבית נוטרי די אינם עוברים תהליכי הדברה והמיצוי נעשה מהצמח בהתאם לסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

 

כך, בתור צמחונים שלא תמיד מצליחים להשיג את כמות הויטמינים, המינרלים, החלבונים, האנזימים וחומצות האמינו מהמזון שאנו צורכים, בעזרת אותם תוספים מרוכזים, בהחלט ניתן יהיה להשלים את החסר. בנוטרי די קיימת סטנדרטיזציה גבוהה הכוללת מחקר, פיתוח וייצור המתבצע באמצעות צמחים שהוכחו כפעילים. בנוטרי די מקפידים לשמור על המכלול של הצמח, זאת במטרה לספק לצרכן את הריכוזים הגבוהים ביותר.

מחפשים תוספי תזונה צמחוניים מבית נוטרי די - לחצו כאן