איזה תוספים מומלץ לצרוך ולמה הם מסייעים

המשמעות של נטילת תוספי תזונה היא בכך שאנו מוסיפים תוספת לתזונה שלנו ובכך משפרים אותה. בזמן פעילות גופנית, בעיקר פעילות גופנית עצימה וכזו המתבצעת לאורך כל השנה, הגוף מתמודד עם כל מיני סוגים של תהליכים. חלקם, עלולים לגרום למצב של מחסור במידה ולא נדאג להשלים את החסר.
חשוב לזכור כי המטרה היא ממש לא לצרוך את כל תוספי התזונה המותאמים לספורטאים. את התוספים השונים יש להתאים לכמה קריטריונים חשובים והם:

  1. סוג הפעילות שאנו מבצעים

  2. רמת העצימות של הפעילות

  3. תדירות הפעילות

  4. מבנה גוף

  5. מטרות

  6. תזונה


בעוד יש קריטריונים שיכולים להשתנות מפעם לפעם כמו למשל רמת העצימות של הפעילות, התדירות שאנו מבצעים אותה והמטרות שלנו, יש קריטריונים שלרוב יישארו קבועים כמו למשל התזונה שלנו. לכן, לפי אותם קריטריונים, כל אחד יכול להתאים לעצמו את תוספי התזונה שהכי מתאימים לצרכים שלו. קיימים המון סוגים של תוספי תזונה מומלצים לספורטאים כמו משפרי ביצועים, שורפי שומן, אבקות חלבון ועוד. השניים שמתאימים כמעט לכל ספורטאי הם אומגה 3 ואבקת חלבון איכותית.

בחור לוקח תוסף

אומגה 3

תוסף אומגה 3 נחשב לאחד מתוספי התזונה החשובים לספורטאים. מדובר בקבוצה של חומצות שומן חיוניות שהגוף שלנו לא מסוגל לייצר בעצמו ולכן אנו צורכים אותן דרך התזונה, בעיקר מדגים. העניין הוא, שהכמות שלהן לרוב איננה מספיקה שכן לא כולנו מקפידים לצרוך דגים עשירים באומגה 3 לאורך כל השנה. אומגה 3 בתוסף מסייע במניעת היווצרות של דלקות פרקים, תורם רבות לשיפור הביצועים בין האימונים ואף תומך בתהליך שריפת השומנים ובניית מסת שריר.

אומגה 3 מומלץ - אומגה 3 לספורטאים מבית נוטרי די

חברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק תוספי תזונה עבור ספורטאים ומפתחי גוף מייצרת פורמולה אומגה 3 ייחודית, נקייה ממתכות ורעלים. הפורמולה נחשבת ליעילה ברמת הספיגה שלו, בעלת זמינות ביולוגית גבוהה ומספקת לגוף את כל חומצות השומן החיוניות מקבוצת אומגה 3. אומגה 3 לספורטאים מבית נוטרי די נקייה מחומרים משמרים, צבעי מאכל ומיוצרת משמן דגים איכותי.

להזמנה ישירה של אומגה 3 מבית נוטרי די - לחצו כאן

אבקת חלבון

כמעט כל ספורטאי בין אם בתחילת דרכו ובין אם בשלבים מתקדמים של שימור מסת השריר צורך אבקת חלבון על בסיס קבוע. אבקת חלבון לא רק עוזרת לנו לספק לגוף את כמות החלבון הדרושה לו במטרה למנוע תהליכים קטבוליים, היא גם מספקת לנו מאין גיוון בין הארוחות ואחרי האימון, משהו שאפשר לשלב בתזונה שלנו ולהנות מטעם וממרקם מעולים. חשוב לזכור, שהתזונה שלנו היא חלק בלתי נפרד מתהליך השמירה על אורח חיים בריא ולכן מומלץ לבחור באבקת חלבון איכותית, עשירה ברכיבים תזונתיים טובים ונקייה מסוכרים פשוטים, צבעי מאכל ושאר רכיבים שאינם תורמים דבר לגופנו ולבריאותנו.

אבקת חלבון מומלצת לספורטאים - אבקת חלבון אלפא

אבקת חלבון אלפא היא פיתוח בלעדי של המותג נוטרי די ספורט ומיוצרת מרכיבים איכותיים בלבד. הפורמולה משלבת חלבון מי גבינה אמריקאי איכותי וחלבונים נוספים המסייעים בתהליך בניית מסת שריר רזה. אבקת חלבון אלפא משלבת פחמימות וחלבונים איכותיים בלבד, איננה מכילה כולסטרול, צבעי מאכל, חומרים משמרים ותומכת בצורה מושלמת בתהליך בניית מסת שריר. מנת הגשה של מספקת לגוף כמות נאה של חלבון, חומצות אמינו חיוניות ומינרלים התומכים בתהליכים הפיזיולוגיים השונים המתבצעים בזמן ואחרי האימון.

להזמנה ישירה של אבקת חלבון ALFA - לחצו כאן