תפריט דיאטה מהירה הוא כזה אשר מטרתו היא לסייע לנו להשיל ממשקלנו במהרה.


עד כמה מהירה על תפריט דיאטה מהירה להיות:


קיים מגוון רחב של תפריט דיאטה מהירה, אשר אורכים בין שבוע ועד לחודש. תפריט דיאטה מהירה האורך שבוע, לרוב איננו מומלץ משום שהוא מוביל את גופנו למעין מצב של סטרס, שגורם לו להאט את תהליך העיכול שלנו. רוב הפעמים, בתחום דיאטת בזק שכזו אנו מעלים את המשקל בחזרה ושבים לנקודת ההתחלה.

תפריט דיאטה מהירה לאורך חודש או יותר, הוא מומלץ יותר משום שרוב הפעמים הוא יציע לנו להתבסס על תזונה בריאה וכתוצאה מכך, יעניק לנו את הכלים לפיתוח אורח-חיים בריא גם בתום הדיאטה. דיאטת ניקוי הרעלים או תזונה ים תיכונית, הן תפריט דיאטה מהירה מאוד מומלצות בקטגוריה הזו.

כמה אנו מצפים להשיל ממשקלנו:


תפריט דיאטה מהירה שמטרתו איננו רק להיות מהיר, אלא לסייע לנקות את גופנו, למטב את מצבנו הבריאותי ולהאט את תהליך ההזדקנות שלנו, לא יוביל לתוצאות מהירות וידרוש מאיתנו שאיפה לשינוי וכוח התמדה.

כדי להתאים את תפריט דיאטה מהירה המתאים עבורנו ספציפית, מומלץ שנפנה לדיאטן או נטורופת, שיתחשבו גם בגילנו, באורח-החיים הנוכחי שלנו, המשקל שלנו ומצבנו הבריאותי.

גם אם ניתן את מירב המאמצים שלנו, לעיתים אנו נחוש כי גופנו מאכזב אותנו ואיננו מתקדמים במהירות שבה ציפינו. במצבים כאלו, כדאי לנו לשקול לשלב כדורי הרזיה טבעיים, שיסייעו למטב את תפריט דיאטה מהירה שלנו, כגון הליפו-מקס:

• הליפו-מקס מכיל אומגה 3, אשר מונעת מגופנו לאגור שומנים בגוף. באופן זה, הגוף סופג את השומן מיד והופך אותו לאנרגיה, במקום לשמר אותו.
• שורף השומנים אף מסייע ללמד את גופנו לנצל את מאגרי השומנים שלנו, כך שנוכל להשיל ממשקלנו מהר יותר.
• הליפו-מקס מכיל שלל נוגדי חמצון ומעט קפאין, התורמים לנו אנרגיה, מאיצים את תהליך העיכול שלנו ואף מאטים את תהליך ההזדקנות של גופנו.

Super Food Diet Banner new1