תפריט תזונה נכונה הוא התפריט אשר כדאי לכולנו לשאוף אליו: הוא כזה, המורכב מערכים תזונתיים, שמטרתם לפצות על חסכים בגופנו, לשפר את מצבנו הבריאותי, לייעל תהליכים שונים בגופנו ואף להאט את תהליך ההזדקנות שלנו.

תפריט תזונה נכונה מכיל:

• ירקות ופירות – חלק בלתי-נפרד תפריט תזונה נכונה; כמובן שהמאכלים הצבעוניים ביותר, הם הבריאים ביותר. הירקות והפירות עשירים בוויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון המסייעים לייעל את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם שלנו. הם אף מסייעים להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים, לחזק את המערך החיסוני שלנו ולשפר את החדות הקוגניטיבית שלנו וכמובן יתרום תפריט תזונה נכונה.

• קטניות – פחמימות "ריקות" הקרויות סיבים תזונתיים, שתורמות כל כך הרבה לגופנו. הן מסייעות לשמור על מערכת עיכול אקטיבית, תורמות לגופנו אנרגיה לאורך זמן ומביאות לתהליך עיכול איטי ונעים, שמביא לספיג יעילה יותר של ערכים תזונתיים בגופנו, ניקוי יעיל יותר של מחזור הדם שלנו ואיזון רמות הסוכרים בגופנו ויהווה חלק חיוני תפריט תזונה נכונה שלנו.

• דגנים מלאים – החשוב ביותר בדגנים המלאים, הוא שערך הסוכר בהם נמוך בהרבה, לעומת הקמח הלבן. בנוסף, הם עשירים בוויטמינים, מינרלים וסיבים תזונתיים, שיסייעו לתרום בריאות רבה לגופנו וכתוצאה מכך, מהווים תוספת יפה תפריט תזונה נכונה שלנו.

• דגים, ביצים, זרעים ואגוזים – עשירים בחומצות שומן בריאות כגון אומגה 3, כדאי לנו לשלב אותם תפריט תזונה נכונה שלנו. אומגה 3 מסייעת לשפר את החדות הקוגניטיבית שלנו, תורמת לראייה שלנו, מסייעת לנקות את מחזור הדם שלנו ולייעל את תהליך העיכול שלנו.
בנוסף, מאכלים אלו עשירים בחלבונים, שמאוד חשובים עבור תפריט תזונה נכונה: הם מסייעים לבצע תהליכים בסיסיים בגופנו, לתרום לנו אנרגיה, לסייע לנו לחזק את גופנו, לבנות מסת שריר, להתמודד עם תופעת רדיקלים החופשיים ולבצע אימונים קשים יותר ויותר, ללא פציעות לאחר האימון ובעקות זאת, לייעל תפריט תזונה נכונה שלנו.

Super Food Diet Banner new1