אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות
שירות לקוחות
סל הקניות
סגירה
שם מוצר
כמות
סך הכל
התחרטתם? תחזירומחזירים בקלות תוך 30 יום ומקבלים
החזר כספי מלא >>
X

ניתן להחזיר תוך 30 יום כל מוצר שניקנה בטבע בריא באריזתו המקורית מבלי שנפתחה ולקבל את כל הכסף בחזרה. למעט מוצרים אינטימיים שלא ניתן להחזיר על פי חוק.

בלי זיכויים! בלי שוברים! בלי תנאים! בלי שאלות! פשוט כסף בחזרה!

כתובת להחזרות: ת.ד. 13107 תל אביב 6113002

יש לתאם את החזרת המוצר עם שירות הלקוחות בטלפון: 03-6485501

ההחזרות יבוצעו בכפוף לתקנון.

כניסה לחשבון שלי

תקנון אתר טבע בריא

למען הסר ספק, המידע באתר אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא, ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית כלשהי.

ברוכים הבאים לאתר "טבע בריא". אנא קראו את התקנון מפעם לפעם שכן עשויים לחול בו שינויים. אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה. בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון: 03-6485501.

 1. תוכן האתר והתקנון מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ההתייחסות הנה לשני המינים.
 2. האתר מופעל על ידי חברת א.ס.מ.ת הפצה בע"מ ח.פ 513245779.
 3. חנות "טבע בריא" שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ"י שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. ללקוח לא יהיו כל טענות כלפי טבע בריא בגין שינוי כאמור. מועד החלת השינוי יהיה מועד פרסום נוסח התקנון המעודכן באתר טבע בריא לראשונה, וכל פעולה שתתבצע באתר לאחר הפרסום כאמור, תהיה כפופה לתקנון המעודכן.
 4. טבע בריא לפי שיקול דעתה הבלעדי, רשאית לשנות בכל עת את פעילות האתר וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
 5. שעות פעילות ומועדי אספקה: שעות הפעילות של טבע בריא הנן: ימים א'-ה' בין השעות 09:00-17:00, טלפון: 03-6485501.

שיגור פרסומות ודיוור

 1. לצורך שיפור המעורבות באתר,  הפרטים בעת ההזמנה באתר ישמשו לצורך משלוח דבר פרסומת מטעמנו באמצעות הודעה אלקטרונית (אימייל) והודעות טקסט לנייד (סמס). אם הינכם מסרבים לקבל את דבר פרסומת ניתן להודיע על כך בכל עת באחת מהדרכים הבאות:
 2. הודעה באמצעות טופס צור קשר באתר
 3. שליחת מייל עם המילה "הסר" למייל שכתובתו info@tevabari.co.il
 4. ניתן להשיב למייל אישור ההזמנה אותו קיבלת למייל ובו לציין את המילה "הסר"
 5. הקלקה על לינק הסרה בתחתית כל מייל שיווקי שיילח אליך.
 6. השבת "הסר" מהודעת סמס למספר המופיע בהודעה.

ההזמנות באתר

 1. הקלדה של הזמנה באתר טבע בריא אפשרית בכל שעות היממה.
 2. לקוח שמסר פרטי משלוח שגויים או שלא אסף את החבילה מהדואר בזמן ועקב כך המוצרים הוחזרו לשולח, על הלקוח לפנות ביוזמתו לטבע בריא ולמסור כתובת אספקה נכונה. כמו כן עבור המשלוח החוזר ישלם הלקוח את התשלום לפי משקל החבילה.
 3. התשלום: אנו מקבלים את כל כרטיסי האשראי: ויזה, מאסטרכרד ואמריקן אקספרס ניתן לשלוח צ'ק . ניתן לשלם גם בהעברה בנקאית.כל המחירים הנקובים באתר כוללים מע"מ כחוק. רק לאחר הסדרת מלוא התשלום בגין ההזמנה היא תכנס לתוקפה ותשלח.
 4. טבע בריא שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו /או שלא לתת לאדם כלשהו את הזכות לבצע רכישות באתר טבע בריא וזאת ללא צורך במתן נימוקים כלשהם לקבלת ההחלטה כאמור.
 5. ביטול עסקה: ניתן לבטל עסקה שבוצעה באתר בתוך 14 ימים ולקבל את הכסף בחזרה בקיזוז הוצאות דמי המשלוח אותם שילמה טבע בריא בגין המשלוח. עלות החזרת המוצרים לכתובתנו תחול על הלקוח
 6. מגוון המוצרים המוצג באתר יקבע על ידי טבע בריא והיא אינה מחויבת בכל דרך שהיא לקיום מגוון כלשהו של מוצרים. מגוון המוצרים המוצג באתר עשוי להשתנות מעת לעת. אופן הצגת המוצרים באתר נקבע ע"פ שיקול דעתה הבלעדי של טבע בריא והתמונות המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד.
 7. אנו מתנצלים מראש על אי נעימות שעלולה להיגרם כתוצאה ממחסור במלאי של מוצר מסוים. באם המוצר שהזמנת אינו נמצא במלאי, נציג שלנו יצור עמך קשר טלפוני בכדי להתייעץ עמך כיצד תרצה/י שההזמנה תטופל.
 8. מחירי המוצרים שיפורסמו באתר עשויים להשתנות מעת לעת לפי תנאי השוק ולפי שיקול דעתה של טבע בריא.
 9. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לוודא שמידע שמופיע באתר הינו מדויק ומעודכן. אנו שומרים את הזכות לעדכן מידע זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת. אנו לא נהיה אחראיים לכל נזק שיגרם בעקבות מידע שאינו מדויק או שחסר באתר.
 10. המוצרים המוצגים באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. המחירים המוצגים באתר הינם בשקלים ותקפים אך ורק בתחומי מדינת ישראל. עדכון מחירים ומוצרים יעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. במקרה שמוצר מסוים פורסם באתר במחיר שגוי, שומרת החברה את הזכות לסרב להזמנה או לבטלה.
 11. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון על הלקוח להודיע על כך טלפונית באופן מיידי לטבע בריא. טבע בריא יטפל בבעייתו של הלקוח כפי שדורש החוק.
 12. על ההתקשרות בין הלקוח לבין טבע בריא ובמסירת האמור בתקנון זה יחולו הוראות הדין הישראלי בלבד. טבע בריא והלקוח מצהירים כי עשו כמיטב יכולתם על מנת שסכסוך שיתעורר ביניהם, במידה ויתעורר, ייושב בדרכי נעם מחוץ לכותלי בית המשפט וכי במידה והסכסוך לא ייושב כאמור אזי הוא יידון בבית המשפט בתל-אביב יפו בלבד.
 13. טבע בריא אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן "נזק מכל סוג שהוא") שייגרם ללקוח טבע בריא ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר טבע בריא ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג' כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו. רכישה המתבצעת ע"י קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר ע"י צד ג' כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע ע"י צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח בטבע בריא וכד'.
 14. הלקוח ישא באחריות מלאה לנזק מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לטבע בריא ו/או לצד ג' כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה, טעות בהקלדת כמויות וכד'.
 15. הלקוח פוטר את טבע בריא מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג' כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.
 16. טבע בריא לא תהא אחראית לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין ללקוח ו/או לצד ג' כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו בטבע בריא ואשר צד ג' שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לטבע בריא והכול בכפוף לאחריות החלה ע"פ כל דין.
 17. מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא תישא טבע בריא בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.
 18. הקניין הרוחני באתר טבע בריא, בכלל זה זכויות היוצרים ו/או סימני המסחר ו/או הפטנטים וכיוצא באלה זכויות באתר, לרבות עיצוב האתר, התוכנות, היישומים, הקבצים הגראפיים, הטקסטים, התמונות, הטכנולוגיות, התהליכים, התכנים, האייקונים, קוד המחשב וכל חומר אחר הכלול באתר הינם בבעלות מלאה ובלעדית של טבע בריא או של צדדים שלישיים שטבע בריא קיבלה מהם רישיון שימוש כדין.
 19. טבע בריא שומרת על כל זכויותיה וקניינה בתכולת האתר, ואין בעצם הכניסה לאתר כדי להעניק רישיון ו/או זכות כלשהם בתכולת האתר ו/או בחלק ממנה.
 20. כל אזכור בקטלוגים שונים של שם, סימן מסחר, מוצר ו/או שירות של צד שלישי כלשהו, מופיע אך ורק כשירות ללקוח ואין בו כדי להוות פרסומת, קידום מכירות, מתן חסות ו/או המלצה כלשהי לגביהם.
 21. האתר ותכולת האתר נועדו אך ורק לשימוש פרטי ולא מסחרי, השימוש בהם מוגבל אך ורק למטרות מכירת וקניית המוצרים באמצעותם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור ו/או להציג חומר כמפורט לעיל אלא אם ניתנה הרשות לכך מראש ובכתב מטבע בריא.

אספקה וקבלת המוצר

 1. ידוע לי שבעת קבלת המוצר, טרם פתיחתו מוטלת עלי האחריות לבדוק ולקרוא בקפידה ולוודא שכל הנתונים המוצגים על גבי תווית המוצר הינם לשביעות רצוני המלאה. 
  הנתונים אשר מוטלת עלי החובה לבדוק לפני פתיחת האריזה הינם: תאריך פג תוקף, משקל התכולה, רשימת רכיבים ומשקלם ורכיבים אלרגנים. ידוע לי כי אין לצרוך מוצר אשר קיימת רגישות לאחד הרכיבים המופיעים באזהרת האלרגנים וכי במידה ואעשה זאת, יהיה זה באחריותי הבלעדית.  
 2. בכל מקרה של חוסר שביעות רצון מכל סיבה שהיא יש ליידע את שירות הלקוחות לפני פתיחת המוצר.

התוכן והמידע באתר

 1. המוצרים הנמכרים באתר טבע בריא אינם תרופה והם לא נועדו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל. 
 2. האתר וצוות שירות הלקוחות איננו מספק שירותי יעוץ רפואי ובמידה ויש צורך ביעוץ מומלץ ואחראי ביותר לפנות לאיש מקצוע.
 3. כל המידע הנמצא באתר ניתן למטרות חינוכיות וחברתיות בלבד, ואינו מהווה בשום אופן תחליף לייעוץ, טיפול, אבחון המלצה ו/או השגחה רפואית של רופא או מטפל כלשהו. 
 4. אין להשתמש או להסתמך על התוכן המוצג באתר למטרות אבחון או טיפול של בעיות בריאות או מחלות למינהן. אם יש מידע או חשש לבעיה רפואית כלשהי, חובה עליך לפנות מיד לרופא המטפל ולפעול לפי הנחיותיו ולא להסתמך בצורה כלשהי על התכנים הפרסומיים המוצגים באתר.
 5. לפי הנחיות משרד הבריאות בעניין נטילת תוספי תזונה: נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים - יש להוועץ ברופא.
 6. מתן אמון בלתי מסויג בתוכן כלשהו באתר הוא סיכון שכולו שלך ובאחריותך. אין במידע באתר זה תחליף להיוועצות עם רופא או מטפל בטרם רכישת מוצר או אבחון בעיה כלשהי, או במידע בנושא תוסף תזונה או תכשיר כלשהו. 

מבצעים והנחות באתר

1. אתר זה מציע מבצעי קנייה, הטבות והנחות ללקוחותיו.
2. המבצעים וההנחות נשלחים בדוא"ל ובסמס מעת לעת ללקוחות שאישרו דיוור, ומפורסמים במדיות השונות וברשתות החברתיות.
3. החברה רשאית להציע באתר זה ו/או בדיוורים ובסמסים הנשלחים ללקוחות מבצעים, הטבות והנחות שונים מאלה המפורסמים במדיות אחרות.
3. המבצעים בתוקף לזמן מוגבל או עד גמר המלאי.
4. למעט אם נכתב אחרת במפורש, כל המבצעים אינם כוללים כפל מבצעים.
5. מלאי מינימלי: 500 יח'.
6. תמונות המוצרים שבמבצע הן להמחשה בלבד.
7. החברה רשאית בכל עת להפסיק או להחליף את המבצעים או לשנות את תנאיהם ללא צורך לתת הודעה מוקדמת על כך.

המלצות וחוות דעת לקוחות

 1. בטבע בריא יש אפשרות לרשום המלצות וחוות דעת על המוצרים, ובתנאי שהם עומדים בתנאים הבאים:

 2. ההמלצות צריכות להיות קשורות להתנסות במוצר ולא לשירות.

 3. המלצה על תוספי תזונה יש לשלוח רק לאחר חודש רצוף של שימוש במוצר.

 4. יש להשתמש בשם האמיתי ובעיר המגורים בעת כתיבת ההמלצה.

 5. יש להמליץ רק על מוצר שנקנה באתר טבע בריא.

 6. ניתן לרשום עד המלצה אחת למוצר
 7. לא יפורסמו המלצות הכוללות דברי פרסומת, קישורים או המלצות על מוצרים אחרים.

 8. ההמלצה צריכה להיכתב באופן שמכבד את ערכי האתר והגולשים.

תקנון תוכנית השותפים של אתר טבע בריא

 1. משתתף בתוכנית השותפים (להלן – "השותף") הינו מי שמקדם מכירות של מוצרים מסוימים באתר טבע בריא (להלן – "האתר") בתמורה לעמלה.
 2. ההצטרפות לתוכנית השותפים הינה באמצעות הקלקה על הלינק "תוכנית שותפים" בתחתית האתר ומשלוח מייל לחברה כמוסבר בעמוד התוכנית.
 3. לאחר קבלת מייל חוזר מחברת "אסמת הפצה בע"מ" (מפעילת אתר טבע בריא, להלן – "החברה") ויצירת חשבון שותף, השותף יקבל  לינק מקודד ייחודי אותו יכול השותף להפיץ, לצורך עידוד רכישות על ידו. השותף יקבל פרטי גישה לחשבונו, והוא וחברת אסמת הפצה בע"מ תוכל לזהות ולעקוב אחר רכישות שבוצעו דרך השותף.
 4. השותף יפרסם את הלינק שניתן לו על ידי החברה כל עוד המבצע בתוקף ונאמר לשותף שהוא עדיין בתוקף. שימוש בנ"ל על ידי הלקוח לאחר תום תקופת המבצע ו/או הפסקת השותפות עם החברה כמוסבר בתקנון (תקנון זה, להלן – "התקנון"), לא תקנה ללקוח שהגיע דרך אמצעי זה את שיעור ההנחה האמור, ולא תקנה לשותף את העמלה המובטחת עבור הרכישות שבוצעו דרכו למבצע שאיננו בתוקף במועד ביצוע הרכישה.
 5. חל איסור על השותף לקדם את אתר טבע בריא באמצעות Google Adwords, מודעות ממומנות ברשתות חברתיות או כל מדיה אחרת ללא קבלת אישור החברה מראש לפרסום זה.
 6. חל איסור על השותף לפרסם את קוד השותף באתר אינטרנט כלשהו. הפרסום הוא לשימוש ברשתות חברתיות בלבד.
 7. לאתר קיים חשבון מודעות אחד ב-Google Adwords וחל על איסור מוחלט על פתיחת חשבון נוסף המפנה בצורה ישירה לדומיין tevabari.co.il.
 8. החברה שומרת לעצמה את הזכות לחסום באופן מיידי חשבון של שותף במקרים של חשש לפעילות שאינה כשרה מצדו, או שאינה עולה בקנה אחד עם מהות התוכנית, במקרה של הפצת מדיה באתרים בעלי תוכן פוגעני, במקרה של אי עמידה בהתחייבויות השותף, במקרה של חשש לשימוש לרעה בתוכנית השותפים ועוד.
 9. יובהר כי החברה מתנגדת שהשותף ימכור את מוצריה באופן המנוגד לחוק, ועומדת על כך שכל דרכי המכירה יהיו חוקיים, הוגנים ואמיתיים.
 10. האתר מבקש לבצע רק מסחר הוגן, אנו מבקשים לא להפעיל מניפולציות למכירה.
 11. אין להתחזות בשום דרך שהיא לאתר ואין לפרסם פרסומים בשמו.
 12. חל איסור מוחלט על שימוש בלוגו של האתר וחל איסור לפרסם בשם האתר או בצורה המשתמעת מכך. כל הפרסומים יוצאים על דעת השותפים ובאחריותם.
 13. לצורך בקשת כל תשלום מהחברה על ידי השותף, על השותף לפנות במייל למנהל תוכנית השותפים. המייל יכיל את שם השותף, בצירוף חשבונית מס ואישור ניכוי מס במקור. במידה ואין לשותף אישור כאמור, יבוצע ניכוי במקור בהתאם לשיעור ניכוי עבור שירותים ונכסים.
 14. יובהר כי החברה רשאית לדחות או לא לאשר מכל סיבה שהיא, ולפי שיקול דעתה העיקרי, הצטרפות לתוכנית שותפים ו/או פרסום של השותף שסוטה ממדיניות החברה.
 15. החברה רשאית להפסיק פעילות של שותף בכל עת וללא התראה מראש, על סמך שיקול דעתה הבלעדי. במקרה זה, אם יש לשותף זה יתרה עבור מכירות שהוא אחראי להן , שעומדת בתנאי התוכנית והתקנון, היא תשולם לו במלואה.
 16. כל הפרה של אחד או יותר מסעיפי התקנון תחשב כמכירה לא חוקית וחשבון השותף חשבון השותף יושהה ל-30 ימים ללא צורך בהודעה מראש, ויימחק סופית בתום תקופה זו . במקרה זה לא תשולם לשותף היתרה האמורה, באם מגיעה לו כזו, ולחברה תעמוד הזכות לדרוש חזרה את כספי העמלות של 180 ימים האחרונים מיום ההפרה, אם הם הושגו תוך הפרת אחד או יותר מסעיפי התקנון.
X
הבריאות שלך בידיים טובות