תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים הם דרך מצוינת להשיל את הקילוגרמים ולצבור מסת שריר גם באזור הטורסו שלנו. בנוסף תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים, כדאי לנו לשקול לשלב תזונה נכונה ושינה מרובה באורח החיים שלנו, כדי למטב את יכולותינו ולעשות זאת בדרך הבריאה ביותר.

דוגמאות של תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים:

• נר צמוד לקיר – בין תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים היעילים יותר: נשב על המזרן כאשר הגב שלנו נוגע בקיר. נרים את הרגליים שלנו מעלה ככל האפשר ונניח את הידיים שלנו בצדדים, מעט אחרי גופנו, לשם תמיכה. ננסה להניע את הרגליים שלנו לעבר הקיר בכל פעם; עליות קטנות, בלי להוריד את הרגליים. נעשה עשר חזרות במשך שני סטים.

• תעופה – נתחיל בישיבה, כאשר הרגליים שלנו מורמות ב- 90 מעלות. ניישר את הרגליים והידיים ונבצע עשר מתיחות כאלה, במשך שלושה סטים.

תוספי תזונה שיתרמו תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים:

כאשר אנו מצויים עמוק בשגרה שלנו, הרוויה בתזונה לא בריאה ומחסור בפעילות גופנית, לפעמים קשה לנו להצליח ולייצב את השינוי שאנו מנסים לעשות בגופנו: יתכן ואנו לא מספיקים להתאמן או להכין מנות בריאות, אולי מסיימים לעבוד מאוחר וישנים מעט שעות...

כאשר המציאות כופה עלינו אורח חיים לא בריא, כדאי לנו לשקול להיעזר בתוספי תזונה בריאים ואבקות חלבון, שיתרמו לתהליכי ההרזיה, תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים והבריאות שלנו.


ליפו-מקס – היא פורמולה צמחית וטבעית לחלוטין, המסייעת לגופנו ללמוד כיצד לנצל את מאגרי השומנים של גופנו, מונעת ממנו לצבור מאגרי שומנים חדשים ותורמת לגופנו תוספת אנרגיה, שתשפר את האימונים שלנו. בין רכיבי הליפו-מקס ניתן למצוא אומגה 3, קפאין, תמצית פרי צמח הגוארנה, חומצה לינולאית ועוד.


• אבקות חלבון – כאשר אנו עוסקים בהרבה תרגילים לחיטוב הבטן והמותניים, אנו זקוקים לכמות גדולה של חלבונים, שתזין את השרירים שלנו כך שגופנו יבנה אותם מחדש – חזקים וחסונים. ככל שנאכל יותר חלבונים לצד פעילות גופנית, כך נסייע לגופנו למנוע נזקים שעלולים להיווצר לגופנו לאחר האימון.