תרגילים לחיטוב הבטן לנשים מטרתם לסייע לנו להצליח ולהסיר את השומנים, כדי שנוכל לראות בטן שטוחה ויפה בכל יום. כולנו שואפים ליהנות מבטן שרירית ושטוחה, אך כדאי לנו לזכור כי כדי להצליח ולעשות זאת, עלינו לשלב גם תזונה נכונה ושינה במשטר תרגילים לחיטוב הבטן לנשים שלנו, כדי שנשמור על הבריאות והחוסן של גופנו לטווח הארוך.

• כוח האמה – נשכב על הצד בצורה ישרה, כמו קרש. לאחר מכן נרים את האמה שלנו וניעזר בה, כדי לתמוך בגוף שלנו. באמצעות כוח הרגליים והאמה, נרים את עצמנו מעלה. ננסה להחזיק את המתיחה עד חמש שניות ולאחר מכן נרד מטה. אנו יכולים להחליף מיד לצד השני או לבצע עשר חזרות בכל צד, במשך שני סטים של תרגילים לחיטוב הבטן לנשים.


• אופניים – נשב ישיבת שש. נמתח את אחת הרגליים שלנו ואת היד הנגדית רחוק ככל שאנו יכולים. לאחר מכן ננסה להפגיש בין השניים מתחת לטורסו שלנו. נשיב אותם למקום ונחליף. נחזור על תרגילים לחיטוב הבטן לנשים עשרים פעמים, במשך שלושה סטים.


• למעלה ולמטה – נשכב על המזרן בצורה סטטית. נרים את הידיים שלנו ונעלה את הטורסו שלנו עד שיתיישר, תוך כדי שמירת הרגליים והידיים שלנו ישרים. נחזור על התרגיל 30 פעמים במשך סט אחד או בשני סטים של 15.


• אופניים הפוכים – בדומה תרגילים לחיטוב הבטן לנשים הקודמים. נשכב על הגב ונרים מעלה ככל האפשר את אחת הרגליים שלנו ואת היד הנגדית. ננסה למתוח אותן ככל האפשר ואם אנו יכולים, אף להניע אותן לצדדים. לאחר מכן נאפשר להן לנוח ונחליף. באותו אופן, אנו יכולים להישאר באותו צד ולהחליף לאחר מכן. כדאי לנו לבצע שלושה סטים של 15 חזרות תרגילים לחיטוב הבטן לנשים זה.