תרגילים לחיטוב הגוף לבנות אינם כה שונים במהותם מתרגילים אשר ניתנים לבנים, כאשר הם שואפים לחטב את האזורים הספציפיים הללו בגופם.
תרגילים לחיטוב הגוף לבנות יסייעו לנו לפתח מסת שריר בריאה, שיחד עם כוח רצון והתמדה, יובילו לשכבת שריר מתחת לעור שלנו – שתציג מראה נעים, שרירי ובריא.


לצד תרגילים לחיטוב הגוף לבנות כדאי לנו לזכור:


תרגילים לחיטוב הגוף לבנות אף יתרמו לגופנו הרבה בריאות בדרכים שונות: הם יסייעו להאיץ את תהליכי העיכול, ניקוי הרעלים וניקוי מחזור הדם שלנו ויתרמו לשיפור המצב האנרגטי והרגשי שלנו.
לצד תרגילים לחיטוב הגוף לבנות, כדאי לנו לזכור כי תזונה נכונה ושינה מרובה הם מהותיים לא פחות; מה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו ואופן הטיפול שלנו בו, ישפיעו באופן ישיר על מהירות התוצאות של תרגילים לחיטוב הגוף לבנות שלנו.


מגוון תרגילים לחיטוב הגוף לבנות:

• כריעה – הסקוואט היא בין תרגילים לחיטוב הגוף לבנות המוכרים והיעילים ביותר, משום שהם מפעילים את השרירים הנכונים והם מאוד מגוונים מבחינת אופציות. כדי לבצע כריעה נכון, עלינו לרדת עד שאנו חשים את המותניים שלנו והרגליים שלנו הן בפיסוק העגול ביותר שלהן. כדאי לנו לשלב את הידיים במעין תנוחת תפילה ולבצע את הכריעה כך, כדי להגביר את המתיחה. את תרגילים לחיטוב הגוף לבנות אלו כדאי לנו לבצע 25 פעמים, במשך שני סטים. נזכור להכניס את שרירי הבטן והאגן במהלך תרגילים לחיטוב הגוף לבנות.

• כריעה תוך מתיחת הרגל לצד – אנו מבצעים כריעה ולפני שאנו עולים, אנו מותחים את אחת הרגליים שלנו לצד, מחזיקים את המתיחה במשך 5-10 שניות ועולים חזרה. בכריעה הבאה, נמתח את הרגל השנייה.

• נגשש אחר כפות הרגליים – בתרגיל זה נשכב על גבנו, כאשר הרגליים שלנו כפופות ב- 90 מעלות. ניישר את הידיים שלנו לצד הרגליים וננסה לגעת בעקבים שלנו. ניגע ונשחרר. נחזור על הפעולה במשך שני סטים, הכוללים 20 חזרות של תרגילים לחיטוב הגוף לבנות.