• מתיחת כוכב - תרגילים לחיטוב החזה לנשים שטוב לפתוח עמם כל אימון – נשכב את המזרן כאשר הרגליים והידיים שלנו צמודים לגופנו. בכל חזרה, נמתח את הידיים והרגליים חזק ככל האפשר, כך שאנו מרגישים את בית-החזה שלנו ונשענים בעיקר על הטורסו שלנו. נחזיק את התנוחה שלוש שניות ונשוב לתנוחה המקורית. נבצע כחמש עשרה תרגילים לחיטוב החזה לנשים אלו.

• מעלה-מטה – לתרגיל זה נזדקק למשטח כמו שולחן קפה נמוך או שרפרף בינוני. נשב על הרצפה תרגילים לחיטוב החזה לנשים אלו, כאשר הרגליים שלנו ישרות בפלקס והידיים שלנו מונחות מאחורי הגב. נתפוס את קצה המשטח שלנו באמצעות הידיים ונרומם את גופנו, כאשר כפות הידיים שלנו הן היחידות שנותרות מחוברות לקרקע בכל תרגילים לחיטוב החזה לנשים הללו. נבצע כשני סטים, הכוללים 15 חזרות של תרגילים לחיטוב החזה לנשים אלו.

• שכיבות סמיכה – אלו הם תרגילים לחיטוב החזה לנשים הטובים ביותר, משום שהם עובדים בדיוק על שרירי החזה. נשכב על הבטן על המזרן ונתרומם ממנו, כאשר הרגליים שלנו צמודות והידיים שלנו ברוחב הכתפיים, ישרות לכתפיים. כאשר אנו יורדים לכפיפה, נקפיד לשמור על הצוואר שלנו רפוי ועל הראש בגובה המפרקים. נבצע כעשרים שכיבות סמיכה.

• כריעה + שכיבת סמיכה – כדי שלא נזניח את הרגליים שלנו, כדאי לנו לשלב בין תרגילים לחיטוב החזה לנשים ובין תרגילים נוספים, כגון הכריעה: נקפיד לשמור על ירכיים ישרות לצדדים, ישבן מורם ובית חזה ישר. נחזיק את המתיחה שלוש שניות ולאחר מכן, נרד לשכיבת סמיכה: ניקח את הידיים שלנו קדימה ונשלח את הרגליים שלנו אחורה בצעדים קטנים, נבצע את הכפיפה, נשוב לכריעה ונעלה. נבצע כשלושה סטים, הכוללים שלוש חזרות של תרגילים לחיטוב החזה לנשים.