קיימים כל מיני סוגים של אימונים המסייעים בהאצת תהליך שריפת השומנים. לאלו מכם שעמוסים מאוד, לחוצים בעבודה, מתקשים לתמרן בין כל המשימות, הנה כמה תרגילים לשריפת שומן אותם תוכלו לבצע בכל מקום ובכל זמן - בבית, במשרד אחרי יום עבודה שכולם כבר הלכו הביתה או בחדר הכושר. כאשר אנו משלבים בנוסף לתפריט דיאטתי גם תרגילים לשריפת שומן, אנו מעודדים לא רק את שריפת השומנים שנמשכת עד 48 שעות אחרי האימון, אלא גם עובדים על סיבולת של שריר תוך זמן קצר יחסית בהשוואה לאימונים אחרים. היתרון של האימונים הללו הוא בכך שהם קצרים מצד אחד ומצד שני מעודדים את תהליך שריפת השומנים.

 

אז הנה כמה תרגילים לשריפת שומן. כל תרגיל מומלץ לבצע במשך 30 שניות, בין 2-3 סטים (תלוי מה רמת הכושר שלכם) עם הפסקה של 20 שניות בין סט לסט.

 

תרגיל מספר 1: ג’מפינג ג’ק

במשך 30 שניות יש לבצע קפיצות תוך פתיחה וסגירה של הרגליים כאשר הידיים מונפות עד לגובה כתפיים בזמן פתיחת הרגליים ויורדות בסגירה.

 

תרגיל מספר 2: סקווט + קפיצה

מבצעים סקווט כאשר הרגליים במנח של פישוק קל ברוחב האגן. לאחר ביצוע סקווט מבצעים ניטור קל למעלה. את התרגיל מבצעים במשך 30 שניות ברציפות ואז מנוחה של 20 שניות ושוב 30 שניות - סקווט פלוס קפיצה. בירידה, הידיים נוגעות בקרקע, ובניטור הן עולות מעלה מעל הראש.

עוד בנושא:

שורפי שומן

שורף שומן הכי טוב

תרגיל מספר 3: היי סקט

במשך 30 שניות, רגל ראשונה יורדת ישרה לכיוון הרצפה מאחורי הרגל שנשארת בכיפוף קל. כאשר רגל ימין יורדת, יד ימין יורדת גם כלפי המזרון ולהיפך. כך מבצעים ירידה, כל פעם של רגל אחרת במשך 30 שניות ונחים במשך 20 שניות.

 

את התרגילים יש לבצע בצורה איטית ובבקרה על התנועה. בכל התרגילים הברכיים לא עוברות את קו כפות הרגליים כדי למנוע עומס.

 

תוסף תזונה להאצת תהליך שריפת השומנים - ליפו מקס

בנוסף לביצוע תרגילים לשריפת שומן, ניתן לשלב תוספי תזונה איכותיים שמסייעים בהאצת תהליך שריפת השומנים וחילוף החומרים בגוף.  הליפו מקס הינו תוסף תזונה 100% טבעי המאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל ונחשב לבטוח לשימוש.

 

הליפו מקס מיוצר על ידי חברת תוספי המזון המוכרת - נוטרי די, המקפידה על תהליך ייצור ברמת איכות גבוהה על בסיס רכיבים טבעיים בלבד. הליפו מקס משלב חומצת שומן מסוג CLA אותה הגוף לא מסוגל לייצר בעצמו. ה- CLA  מסייע במניעת היווצרות תאי השומן בגוף וכך מעודדת את תהליך שריפת השומנים. בנוסף, הליפו מקס הינה פורמולה המשלבת את צמח הגווארנה ותמציות תה ירוק אשר הוכחו כמסייעים בהאצת קצב חילוף החומרים.

 

תרגילים להאצת שריפת השומנים, תפריט מאוזן וצריכה של תוסף הליפו מקס יסייעו בשמירה על גוף מאוזן, יעלו את רמות האנרגיה שלנו, יתרמו לתהליך הירידה במשקל ויפחיתו את אחוזי השומן בגוף.