• בעיטות חמור – יתכן וחלקנו מכירים תרגילי כושר לחיטוב הגוף מעין אלו: בתחילת התרגיל אנו נרד על ארבע, כאשר הברכיים שלנו על הקרקע. נזכור להחזיק את שרירי הבטן שלנו. ניקח את אחת הרגליים שלנו וניישר אותה לאחור, במשך 8 פעמים. לאחר מכן, נחליף לרגל השנייה. מומלץ לבצע ארבעה סטים של תרגילי כושר לחיטוב הגוף כלומר, 16 פעמים לכל רגל.
אם אנו רוצים להגביר את המתיחה, אנו יכולים להרים מעט את הרגל השנייה שלנו, תוך כדי שאנו בועטים לאחור עם השנייה, כך שתימתח גם היא.
בנוסף, אנו יכולים לשלב את הידיים כדי למטב תרגילי כושר לחיטוב הגוף, כל שעלינו לעשות הוא לבעוט עם רגל אחת לאחור ובו-זמנית, להושיט את ידינו הנגדית קדימה. כשהשתיים שבות למקום, ננסה לגרום להן להיפגש.

• העלאת ירך – תרגילי כושר לחיטוב הגוף אלו נתחיל כאשר אנו שוכבים על המזרן, על הגב, כאשר הרגליים שלנו מכופפות ב- 90 מעלות. כאשר אנו מוכנים, נרים את גופנו אך ורק מאזור הגב, בעיקר הגב התחתון והאגן. נכניס את הבטן והאגן. נשמור על המתיחה במשך 5-10 שניות ונרד מטה. אם אנו מתקשים, אנו יכולים להניח ידיים לקראת הגב התחתון שלנו ולסייע לעצמנו להתרומם. נחזור על התרגיל במשך שני סטים, הכוללים 15 חזרות של תרגילי כושר לחיטוב הגוף.

• כריעה על הקיר - תרגילי כושר לחיטוב הגוף מצוינים, המתמקדים בירכיים שלנו: אנו פשוט נשענים על הקיר, כאשר הידיים שלנו תומכות בקיר והרגליים שלנו מכופפות ב- 90 מעלות. נחזיק את המתיחה במשך 2 דקות. נבצע אותה פעמיים, לאחר מנוחה של דקה בין לבין.

• שכיבת סמיכה גבוהה – בשביל תרגילי כושר לחיטוב הגוף אלו נזדקק לשולחן קפה או כיסא ממוצע ורחב מעט. נניח את הידיים בפיסוק על המשטח ונרד לשכיבת סמיכה. נבצע כשלושים חזרות כאלו, במשך שני סטים.