דלקת גרון היא תופעה נפוצה, המתרחשת בדרך-כלל עקב החרפה של הצטננות, הרמת קול לעיתים קרובות, עישון מרובה, שתיית אלכוהול מרובה, חילופי עונות וגם הצטברות של חיידקים או דלקתיות באזור הגרון ודרכי הנשימה העליונות שלנו.


הצטברות דלקתית:


הדלקתיות בגופנו מתרחשת כתגובה לא בריאה של מערכת החיסון שלנו. כאשר גופנו מתאר פולש או מחלה, הוא עושה זאת באמצעות חלבונים מסוימים, שתפקידם הוא לגלות את הבעיה ולדווח עליה למערכת החיסון. מערכת החיסון בהתאמה שולחת נוגדנים, שיוכלו לטפל בגורם המזיק. החלבונים דואגים לעדכן את הנוגדנים במתרחש ואף להזין אותם באנרגיה נוספת, שתסייע להם ללחום בפלישה ביעילות.

לעיתים גופנו איננו מצליח להתמודד עם הפולשים, לא משנה עד כמה הוא מנסה. במצב כמה רמות החום, הדלקתיות של גופנו יעלו בניסיון להתמודד עם הפולש, ללא הצלחה.

באותו אופן, לעיתים מערכת החיסון שלנו תגזים בפעילות שלה: היא עלולה להוביל לייצור של יותר מדי חלבונים "מתריעים", אשר מגבירים את רמות הדלקתיות בגופנו.
גם נוגדנים עשויים להגביר את רמות הדלקתיות בגופנו במצבים של מחלות אוטואימוניות.

במקרים כאלו נזדקק לסיוע באמצעות תרופות סבתא לדלקת גרון.


מגוון תרופות סבתא לדלקת גרון:

• תמצית זרעי אשכוליות GSE – האשכוליות ידועות בפני עצמן כפירות הדר בעלי סגולות מרפא איכותיות, תרופות סבתא לדלקת גרון. GSE היא תמצית אנטי-בקטריאלית, אנטי-ויראלית, אנטי-זיהומית, נוגדת דלקות, אלרגיות, פטריות ומחזקת את המערכת החיסונית באופן משמעותי, בזכות היותה עשירה בוויטמינים ונוגדי החמצון A ו- C. תמצית האשכוליות GSE אף מכילה נוגדי החמצון הקרויים פלבנואידים, אשר מגנים על כלל הגוף שלנו גם מפני תאים לא בריאים או רדיקלים חופשיים, שעשויים להקשות על תהליך ההחלמה של תרופות סבתא לדלקת גרון.

• איסטיסין מבית מרפאיה – תמצית סינית, תרופות סבתא לדלקת גרון, אשר עשירה בשפע צמחי מרפא המסייעים לנקות ולטהר את גופנו, לפנות ליחה, לפזר את החום של הדלקת שלנו לכל אורך הגוף, לתרום לנו איכויות אנטי-דלקתיות, אנטי-בקטריאליות ואנטי-וירליות שיסייעו לנו להתגבר על החולי ואף לסייע למנוע הצטברות חיידקית מחודשת, בתור תרופות סבתא לדלקת גרון.