מחזקים את הגוף בימים אלו ❤ משלוחים כרגיל עד הבית
להזמנות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • אפשרות תשלום לשליח
  • משלוח מהיר
מחזקים את הגוף Categoria webbutton
מקום להרגע על גדת האגם

מכירים את המילה לחץ?

מן תחושה בלתי נשלטת שתופסת לנו חזק את כל הגוף וגורמת לנו לפעמים פשוט לאבד את זה. לחץ, מתח, חרדה למעשה מדובר באותה גברת בשינוי אדרת, כל אחד ואחת מאיתנו מגיבים בצורה שונה למצבים הללו.

האמת היא שלחץ מתמשך, כזה שאין אנו שולטים בו אלא הוא שולט בנו עלול לגרום לקשת נרחבת של תופעות לוואי ותסמינים, לפגוע באיכות החיים שלנו ואף להשפיע על הסובבים אותנו.

לחץ או מתח הוא בעצם הדרך של הגוף להכין אותנו לקראת אתגר. זה יכול להיות התמודדות עם המצב בבנק שלא צפינו מראש, זה יכול להיות שינויים בעסק שלנו, מצב רפואי של אדם שקרוב לנו, מבחן בלימודים ועוד… הלחץ נוצר בעקבות הצורך של הגוף לשמור על עצמו מפני איום. זו בעצם הדרך של מערכת העצבים להתמודד עם המצב.

במצבי לחץ ומתח מכונים דחק ונהוג לחלק את התופעה ל3 שלבים:

שלב האזעקה בו הגוף נמצא במאין מצב של בריחה, הורמון האדרנלין משתחרר וקצב פעימות הלב מוגבר.

במקרים בהם הגוף ממשיך להיות בשלב הזה זה נקרא הסתגלות מה שגורם לניהול אורח חיים לקוי, בעיות שינה, חולשה של המערכת החיסונית, תשישות ועייפות.

במצב כרוני הגוף שלנו עובר למצב של תשישות ואז זה כבר ממש יכול לעודד היווצרות של מחלות כמו לחץ דם גבוה, מחלות לב, כלי דם, סוכרת ועוד.

להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן

לחץ ומתח שנשארים אצלנו בגוף כלומר הם חלק מהיומיום שלנו אינם בריאים לנו והם אחד הגורמים המרכזיים לתחלואה בעולם המודרני.

כאמור, כל אחד ואחת מאיתנו מגיב בצורה שונה למצבים לחץ שונים מה גם שלא כל מצב מעודד בדיוק את אותה תגובה.

יש כאלה אצלם המחשבות לא מפסיקות לרוץ מה שפוגע להם באיכות השינה, אחרים מתמודדים עם זה על ידי שתיית משקאות עתירי קפאין בכדי להתעורר, יש כאלה שסובלים מזיעה קרה, אחרים מוציאים את העצבים על הסביבה שלהם.

בשורה התחתונה לחץ ממושך משבש את מערכות הגוף השונות: הוא משפיע בראש ובראשונה על מערכת העצבים, פוגע במערכת העיכול, מחליש את המערכת החיסונית ומשליך גם על הלב.

מהם דרכי ההתמודדות?

כמובן שיש המון שיטות להתמודד עם הלחץ כאשר השלב הראשוני והחשוב ביותר הוא ההכרה במצב. תרגול יוגה, מדיטציה ונשימות, לקיחת חלק בטיפול ספיציפי, האזנה למוזיקה מרגיעה, עבודה עצמית - אלו ועוד אכן יכולים להקל ולעזור.

להזמנה ישירה של כדורי הרגעה - לחצו כאן

תגיות:
נוטרי די

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר