קו אנזים Q10 הוא מולקולה הדומה לוויטמין, אשר גופנו מפיק בפני עצמו, בכמויות קטנות. אנו אף סופגים כמויות קלות ערך של הוויטמין דרך המזון. עם זאת, ככל שאנו מזדקנים, כך הולכת ופוחתת כמות Q10 60 mg בגופנו. לכן, כדאי לנו לשקול לפצות על החסך על ידי נטילת תוסף תזונה.

 10Q 60 mg - יתרונות:

  • מסייע לייצר בגופנו אנרגיה – מטרתו העיקרית של 10Q 60 mg, היא לסייע לגופנו לבצע את השלב האחרון של תהליך ייצור האנרגיה במיטוכונדריה (החלק בתא שאחראי לייצור האנרגיה). הוא מסייע להמיר את התרכובת הבסיסית של המזון והאוויר לאנרגיה, התורמת לפעילות תקינה של המערכות והאיברים בגופנו. את עיקר ה- 10Q 60 mg ניתן למצוא בלב

שלנו, בשריר הלב, המחזור הדם ובאיברים חיוניים נוספים כגון הכבד, הכליות והמוח.

  • מסייע להאיץ תהליכים שונים בגופנו – משום ש- 10Q 60 mg תורם אנרגיה מרובה לגופנו ובעיקר למערכת ההובלה שלנו, הוא מסייע להאיץ תהליכים גופניים רבים כגון תהליך ניקוי הכולסטרול ממחזור הדם, תהליך העברת החמצן ממחזור הדם אל התאים השונים ואת תהליך ניקוי הפסולת מהתאים.

 

  • מאיץ את תהליך העיכול - 10Q 60 mg הוא אף נוגד חמצון כלומר, הוא מסייע להאיץ תהליכי חילוף חומרים מרובים בגופנו, כגון תהליך העיכול או תהליך ניקוי הרעלים, על ידי כך שהוא תורם אנרגיה נוספת לכבד. בנוסף, 10Q 60 mg מסייע לכבד שלנו להפריש יותר אנזימי עיכול, המסייעים לקיבה ולמעיים לבצע את תהליך העיכול במהירות וביעילות.

  • מאט את תהליך ההזדקנות שלנו – כיאה לנוגד חמצון חזק, 10Q 60 mg מסייע לגופנו להאיץ את תהליך ייצור התאים החדשים. על ידי כך, גופנו מתנקה מהר יותר מתאים מתים, תאים חולים או תאים ישנים. התאים החדשים יפעלו בצורה איכותית יותר ועל ידי כך, יאטו את תהליך ההזדקנות והשחיקה של גופנו.