כיצד לשרוף קלוריות בקלות - שאלת השאלות אותה כמעט כל אחד שרוצה לרדת במשקל ולחטב את הגוף שואל את עצמו. אז לא. ממש לא צריך להתחיל בדיאטת כאסח, ממש לא צריך לקזז את כל הפחמימות מהתפריט ובטח שלא להוריד את כל השומנים. יש כמה פעולות שאם נשלב אותן אחת עם השנייה נצליח לעודד שריפת קלוריות בקלות.

 

1.       סיבים תזונתיים - שלבו בתפריט היומי שלכם סיבים תזונתיים הנמצאים בקטניות, דגנים, ירקות ופירות. מה הם עושים? הם מורידים את רמות הסוכרים בדם, מסייעים בשיפור חילוף החומרים ואף מעניקים לנו תחושת שובע המונעת מאיתנו לצרוך מזונות שפוגעים בתהליך הירידה במשקל.

2.       פעילות גופנית - אין מה לומר, מי שמשלב בחיי היום יום שלו פעילות גופנית מצליח להגביר את קצב שריפת השומנים, הן בזמן פעילות והן בזמן מנוחה. הדגש הוא על שילוב בין פעילות גופנית אירובית (לא חייב עצימה מאוד) לבין פיתוח מסת שריר כלומר ביצוע תרגילי כוח. בחרו את הפעילות שתגרום לכם להתמיד לאורך זמן ולא משהו שמראש אתם יודעים שאין סיכוי שתתחברו אליו.

3.       לליפו מקס - התוסף שעוזר לשרוף קלוריות בקלות- ליפו מקס הינו פיתוח ייחודי וחדשני של חברת תוספי התזונה המובילה נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תוספי תזונה 100% טבעיים עבור ספורטאים, מפתחי גוף ואנשים המעוניינים לרדת במשקל. הליפו מקס מורכב מכמה רכיבים הפועלים זה עם זה בהרמוניה ומעודדים את תהליך שריפת השומן בגוף.מה יש בליפו מקס? הליפו מקס מכיל תמציות של תה ירוק המכיל קפאין המעודד את תהליך חילוף החומרים, צמח הגווארנה המסייע בתהליך הירידה במשקל והחשוב מכל - חומצת CLA שמונעת מתאי השומן להצטבר בגוף וכך מייעלת את תהליך שריפת השומן בזמן מנוחה. ליפו מקס הינו מוצר 100% טבעי, אינו מכילים חומרים משמרים, צבעי מאכל או שאר חומרים המזיקים לגוף. הוא מומלץ עבור מי שמעוניין להגביר את קצב שריפת השומן בזמן מאמץ ובזמן מנוחה

 

שילוב אופטימלי בין תזונה נכונה ומאוזנת, עשירה בסיבים תזונתיים, דלה בשומני טראנס, סוכרים ומזון מתועש, ביצוע פעילות גופנית מתונה המשלבת בין פעילות אירובית לאימוני כוח לצד צריכה של תוסף הליפו מקס יסייע לכם לרדת במשקל הגוף, לחטב את הגוף ולשרוף שומנים בצורה מהירה יותר.

Super Food Diet Banner new1