בשנים האחרונות עולה המודעות לגבי טיפול ומניעת תסמינים ומצבים רפואיים באמצעות שיטות טבעיות, עוד טרם מתחילים לנסות ולטפל באמצעות תרופות אנטיביוטיות, משחות המכילות סטרואידים ושאר תרופות עם מרשם. בין המוצרים הטבעיים הנמכרים בשנים האחרונות בשל היעילות המוכחת שלו הוא תמצית זרעי אשכוליות gse.

מה זה תמצית זרעי אשכוליות gse?

למעשה מדובר בסוג של נוזל המיוצר מתרכובת טבעית של זרעי פרי האשכולית. מדובר בתהליך ייצור ייחודי אשר מעצים את התכונות הטובות של זרעי האשכוליות ביניהן תכונות אנטי פטרייתיות, אנטי חמצוניות, אנטי זיהומיות ואנטי בקטריאליות. התמצית מכילה ריכוז גבוה של נוגדי חמצון ומתאימה לשימוש חיצוני, וגינלי, פנימי ודנטלי. היא מצוינת במטרה לחטא כל מיני מוצרים ומאכלים, מסייעת בהשמדת חיידקים מסוגים שונים ומומלצת לחיזוק ותמיכה של העמרכת החיסונית.

תמצית זרעי אשכוליות gse - למה זה טוב

תמצית זרעי אשכוליות gse מומלצת עבור אנשים הסובלים מדלקות גרון ואוזניים חוזרות, מצוינת לטיפול בהרפס, לטיפול בכאבי בטן מסוגים שונים הנגרמים כתוצאה מגזים, קלקול קיבה ועוד… התמצית גם יעילה לחיטוי חלל הפה והשיניים. היא מסייעת במניעת דלקות חניכיים, בעלת אפקט אנטי ויראלי ואנטי זיהומי עוצמתי במיוחד ואפילו ניתן לחטא באמצעותה ירקות ופירות. גם במצבים של פטריות כמו קנדידה למשל מומלץ לטפל באמצעות תמצית זרעי אשכוליות gse. ניתן לעשות בה שימוש גם במצבים של בעיות בעור, בקרקפת ובציפורניים כמו למשל פטריות, יבלות, קילופים וגירויים.

תמצית זרעי אשכוליות gse מומלצת מבית נוטרי די

חברת נוטרי די המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי בריאות ותוספי תזונה המיוצרים על בסיס 100% רכיבים טבעיים בלבד ו מותאמים בין השאר גם לצמחונים וטבעונים פיתחה תמצית זרעי אשכוליות gse המסייעת במניעה ובטיפול מגוון מצבים זיהומים אשר עלולים לתקוף את הגוף ביציאתו מאיזון. התמצית הינה 100% טבעית, איננה מכילה רכיבים מן החי, איננה נוסתה על בעלי חיים ומיוצרת על בסיס רכיבים איכותיים בלבד. הפורמולה עשירה בסיסים תזונתיים ובעלת תכונות נוגדות חמצון עוצמתיות. הפורמולה מאושרת לשיווק על ידי משרד הבריאות ובטוחה לשימוש.