כאשר אנו נכנסות להיריון, הרבה מאוד שאלות מציפות את ראשנו, כגון כיצד מתנהל התהליך בפועל? מה כדאי לכן לעשות כדי להקל על הסימפטומים ומה כדאי לכן ליטול, כדי לתרום להתפתחותו של עוברכן?

כיום, ישנם תוספי תזונה רבים אשר רוב הנשים בהיריון לוקחות באופן טבעי כגון חומצה פולית, ברזל, ויטמין B12, אומגה 3 ועוד.

GSE בהנקה ובהיריון – כן

יש לציין כי טרם שימוש בכל תרופה או תוסף, במיוחד אם אנו בהיריון, כדאי לנו להיוועץ ברופא, כדי לבחון אם כדאי לנו לשלב אותם בתזונה היומיומית שלנו. אם אנו סובלות מתופעה רפואית מסוימת או נוטלים תרופות נוספות - בהכרח.

• תמצית האשכוליות GSE היא תרכובת בריאה של זרעי אשכוליות, חלקי אשכוליות וחומר חומצי. היא עשירה בוויטמינים A, B, C, E, סיבים תזונתיים, נוגדי חמצון ומינרלים כמו סידן ואשלגן. כאשר אנו GSE בהנקה ובהריון , אנו זקוקות לערכים תזונתיים גבוהים, שיסייעו לנו לדאוג לנו ולעובר שלנו; מה שאנו ניזונות ממנו, יקבע עד כמה ההתפתחות של העובר שלנו תהיה איכותית.

• GSE בהנקה ובהיריון , אנו נוטות לסבול מהרבה תסמינים נלווים, אשר פחות נעימים לנו כגון פטריות, סכרת היריון, דלקות בדרכי השתן, טחורים וכדומה. תמצית האשכוליות GSE ידועה בתכונותיה האנטי-בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-פטרייתיות. היא נחשבת לאחד הפתרונות היעילים ביותר, לסיוע בהתמודדות עם פטריית הקנדידה – פטריית שמרים, שממנה סובלים אנשים רבים, עקב אכילה מוגברת של שמרים. GSE בהנקה ובהיריון מסייעת לנו לנקות רעלים בגופנו ביעילות, לנקות את הכבד שלנו ואף לסייע לייעל את רמות הסוכר בדם.

GSE בהנקה ובהיריון – לא

• עד היום, אין מספיק מחקרים שיאמתו כי GSE בהנקה ובהיריון הוא תוסף אשר בטוח לשימוש, אם אנו בהיריון. לכן, במיוחד אם אנו סובלות מפטריות, כדאי לנו להיוועץ ברופא בנושא.