נשים, הגיע הזמן לנפץ את הסטיגמה - אתן לא פחות מיניות מגברים, אך כנראה שהנרתיק שלכן עדיין לא שמע על כך. גברים, גם לכם יש כאן טיפ מעולה. כך תפתרו זאת בצורה קלה וממש, אבל ממש, נעימה

קושי בעוררות מינית וחשק מיני נמוך מיוחסים, בטעות, בעיקר לנשים. זה קורה גם לגברים, אך הפעם נדבר על הצד הנשי של העסק.

מחקרים מראים, ש-43% מהנשים מדווחות על עוררות מינית נמוכה. עוררות מינית נמוכה מתבטאת גם ביובש בנרתיק. יובש בנרתיק יכול לגרום לכאבים בחדירה ואפילו לפציעה בנרתיק. נשים רבות פונות אליי לטיפול מיני בעקבות כאבים בחדירה. סקס לא אמור לכאוב, אם סקס כואב זה סימן שיש בעיה שצריך להתייחס אליה. מומלץ לא לקיים חדירה אם היא כואבת אלא לפנות לבירור וטיפול. במצבים של יובש בנרתיק, האישה עשויה לפתח גם חוסר בטחון וחוסר חשק למגע מיני בכלל. פעמים רבות חומר סיכה טבעי טוב יכול לפתור את הבעיה.

חומר סיכה טבעי

רגע, חשק מיני ועוררות מינית זה לא אותו דבר?

יש הבדל בין חוסר חשק לעוררות מינית. כסקסולוגית אני פוגשת הרבה נשים שמספרות לי שיש להן חשק מיני ובא להן לעשות סקס, אבל הן לא נרטבות. בני הזוג שלהן חושבים שלא בא להן לעשות איתם סקס, ושהן לא מיניות מספיק כי הן לא נרטבות. טעות! בהחלט יכול להיות שבא לך לעשות סקס, ואת נמשכת לחבר או לחברה שלך אבל את לא נרטבת. הסיבה היא פשוטה - את פשוט סובלת מקושי בעוררות מינית.

עוררות מינית היא הביטוי הפיזיולוגי של החשק המיני שלך. לעיתים, לגוף יש קושי לתרגם את החשק המיני שיש לך, לביטוי הפיזיולוגי התקין שלו.

ישנן סיבות רבות לכך, כמו למשל השפעות הורמונליות או תרופתיות, תופעות גיל המעבר, גלולות למניעת הריון, תרופות נוגדות דכאון או חרדה ועוד. סיבות נוספות יכולות להיות גם סיבות רגשיות כמו פחדים או עכבות בכל מה שקשור למיניות. בטיפול מיני מקצועי ניתן לעשות אבחון ולהבין מדוע יש קושי בעוררות ולטפל בבעיה.

חומר סיכה טבעי הוא פתרון מצוין ליובש בנרתיק

רטיבות נרתיקית היא תוצאה של זרימת דם תקינה לאיזור של איבר המין.  בניגוד למה שמקובל לחשוב, בנרתיק עצמו אין בלוטות שמפרישות נוזלים. הרטיבות בנרתיק נגרמת מזרימת דם מוגברת לתאים שבאיבר המין, השפתיים, הדגדגן והנרתיק עצמו, ומהתמלאות והתנפחות שלהם. ההתמלאות הזו גורמת להפרשת נוזלי הלחות הווגניליים מהתאים. ולכן - במצב של יובש בנרתיק, או רטיבות חלקית או רטיבות שבאה והולכת, חומר סיכה טבעי וטוב ומתאים יכול לפתור את הקושי ולהביא להנאה במגע המיני.

חומר סיכה טבעי וטוב מאפשר מגע מיני נעים יותר מבלי להיות תלוי ברטיבות הטבעית של הנרתיק. הרבה נשים בקליניקה שלי מספרות לי שהן חוששות רק מהמחשבה שבן הזוג שלהן יגע בהן עם היד באיזור הנרתיק וירגיש שהן יבשות. הן מרגישות בושה על כך שהן לא רטובות וסבורות שזה מעיד שמשהו לא תקין אצלן. זה יכול להגיע אפילו למצבים של הימנעות מקיום יחסים או ממגע ישיר באיבר המין שלהן.


הכנסה של שמן הסיכה כשותף קבוע במגע המיני משחררת את האישה מהדאגות האלה. ככל שהאישה משוחררת יותר כך יש גם סיכוי טוב יותר שהיא תיהנה יותר ותגיע לאורגזמה.

גם במצבים של כאבים בחדירה, שמן סיכה מתאים יכול בהחלט לעזור כי הוא מאפשר חדירה קלה יותר עם כמה שפחות חיכוך. יחד עם זאת, במידה והכאבים ממשיכים, חוסר הנוחות, תחושות צריבה במהלך או לאחר החדירה, חשוב לפנות לטיפול.

להנחת ענק על חומר סיכה ייחודי ואיכותי לחצו כאן >>

shutterstock 1486313561

עיסוי זה הכי, אחי

גברים, הנה טיפ חשוב בשבילכם: אני ממליצה לכם להשתמש בשמן סיכה כחלק מהמשחק המקדים ולא רק בזמן החדירה. כדאי מאוד להתחיל את העיסוי באיזורים מסביב ולא ישר באיבר המין. חשוב שהמגע יהיה קשוב ובהנחייתה של האישה.

באופן כללי, ממליצה להתחיל בעיסוי וגינלי חושני של הנרתיק עוד לפני החדירה עצמה. עיסוי של הנרתיק יכול להביא לעוררות גבוהה יותר של האישה, לזרימת דם מוגברת לנרתיק וכתוצאה מכך לעלייה ברטיבות הטבעית.

ותזכרו, מה שחשוב הוא להיות קשובים ומחוברים לבת הזוג שלכם.

תיהנו!

למבצע מטורף על LUBIDO חומר הסיכה הייחודי לחצו כאן >>___________________________________________________________________
ענת בן דוד (M.S.W)  היא מטפלת מינית מוסמכת, סקסולוגית מומחית בטיפול בבעיות בתפקוד המיני ועובדת סוציאלית קלינית. היא עוסקת בטיפול פסיכולוגי, טיפול זוגי וטיפול מיני כבר מזה 20 שנה. לאתר של ענת בן דוד