אנרגיה זה כוח שפועל בכל הגופים, גם בגוף האדם. כמו שהטלפון שלנו צריך אנרגיה כדי לפעול, וכמו שהרכב שלנו צריך אנרגיה כדי לנסוע, כך גם הגוף שלנו חייב אנרגיה כדי לתפקד. אז איך משיגים אותה בצורה טבעית?

הגוף שלנו בנוי ממערכות רבות שכולן מקבלות אנרגיה כדי לפעול, ובמקביל גם מוציאות אנרגיה כדי להפעיל ולהניע מערכות נוספות. (סימוכין מחקרי, אני יודע שעל מערכת הנשימה ומערכת העיכול יש).


כאנשים שהבריאות חשובה להם, אנחנו דואגים שכל מערכת בגוף תעבוד בצורה תקינה, אך לפעמים שוכחים שכולן זקוקות לאנרגיה כדי לעבוד כמכלול.

הטבע מטעין אותנו באנרגיה באופן טבעי באמצעות החמצן, השמש, המים וכמובן מזונות בריאים. אך הבעיה היא שאנחנו גם מאבדים הרבה אנרגיה מדי יום.
נוטרי אנרג'י | נוטרי די | טבע בריא

אם היינו חיים בטבע זה היה נפלא, אבל אנחנו התרחקנו מהטבע, ולכן גם זרימת האנרגיה הטבעית הולכת ונחלשת.
 

אנחנו מתקשים לקבל אנרגיה מהמקורות הטבעיים, מכיוון שאנחנו לא נחשפים לשמש ואוכלים מזון מתועש, אבל הבעיה הגדולה עוד יותר היא שאורח החיים המודרני, המאתגר את כולנו, שואב ומרוקן את מאגרי האנרגיה הקיימים.

רובנו חווים חוסר אנרגיה כחוסר כוח. חוסר כוח פיזי או חוסר כוח נפשי. אנחנו עייפים יותר, כבדים יותר ושמחים הרבה פחות.

כמו שאנחנו כל יום מפנים אנרגיה מהגוף באמצעות מערכת העיכול ומערכת השתן, כך גם עלינו לדאוג בצורה יומיומית להכניס לגוף אנרגיה בשביל להטעין אותו מחדש.

 

להזמנת פורמולה ייחודית להעלאת האנרגיה לחצו כאן >>

הדרך היעילה להעלות את האנרגיה בצורה טבעית

בטבע יש מזונות רבים להעלאת רמות האנרגיה, אולם לרובם, כמו סוכר וקפה, יש נטייה להעלות אנרגיה מהר ואז לצנוח חזרה למטה - סוג של רכבת הרים רגשית.

 

מסיבה זו, חברת נוטרי די פיתחה את נוטרי אנרג'י® – פורמולה מקצועית המספקת לגוף באופן יומיומי אנרגיה יציבה לאורך זמן.

הפורמולה מכילה תמציות צמחים ייחודיות שנבדקו קלינית בהעלאת רמות האנרגיה, הפחתת עייפות והגברת הערנות.

נוטרי אנרג'י מכילה ריכוז גבוה של מיצוי שורש ג'ינסנג קוריאני, שבמחקרים נמצא שהוא מעלה את רמות האנרגיה ומעורר במצבים של עייפות.

הפורמולה הייחודית מכילה מיצוי מרוכז של צמחים שמחקרים מראים שיש להם יכולת לשמור על אנרגיה לאורך זמן, ובנוסף יש להם תכונות מעוררות ומחזקות.

בנוסף, פטריות הריישי והקורדיספס שבפורמולה, הוכחו מחקרית כמעלות את רמת האנרגיה והחיוניות בגוף.

 

להזמנת נוטרי אנרג'י לחצו כאן >>

 

 


מאיה בן שושן משמשת בשנים האחרונות ככתבת בריאות במגזין טבע בריא. היא בעלת תואר שני בתקשורת מאוניברסיטת תל אביב, עם ניסיון רב שנים ככותבת, עורכת ויוצרת תוכן לדיגיטל ולטלוויזיה בתחומי הבריאות, ה-wellness והלייף סטייל.