קו-אנזים Q10 הוא ויטמין חשוב מאוד בגופנו, אשר מסייע לנו לייצר אנרגיה בגופנו, המסייעת לייעל תהליכים רבים בגופנו. מעבר להיותו ויטמין Q10 הוא גם נוגד חמצון, שבין היתר מסייע להאט את תהליך ההזדקנות של גופנו ולחזק את המערכת החיסונית שלנו. הוא אף מסייע לגונן על גופנו מפני פולשים, מזיקים ותהליכי חמצון יתר של הגוף.

 

Q10 ויטמין – Q10 בגוף

Q10 ויטמין מיוצר בכמויות קטנות בגופנו. אנחנו אף יכולים לספוג אותו בכמויות מינוריות מאיברים פנימיים של בקר ועוף, דגים, פולי סויה, תרד, ברוקולי, אגוזים ועוד.

ויטמין Q10 מופק בעיקרו בכבד שלנו. הכבד זקוק לסיוע של ויטמינים מקבוצת B, ויטמין C וחלבונים כדי לסייע לייצר Q10 ויטמין.

כאשר אנו מזדקנים, כמויות Q10 ויטמין בגופנו הולכות ופוחתות. רופאים מאששים כי כאשר קיים בגופנו חוסר של Q10 ויטמין, רמות הקו אנזים Q10 במזון לא יצליחו לפצות על החסך הגופני. לכן, משום שאנו כה זקוקים לנוכחות של הוויטמין בתאים שלנו, מומלץ לנו לצרוך תוסף תזונה של Q10 ויטמין.

Q10 ויטמין – תפקידים ויתרונות:

  •  מסייע לגופנו לייצר אנרגיה – הוויטמין הוא חיוני מאוד לתהליך הפקת האנרגיה של גופנו. הוא מסייע למולקולות האנרגיה (ATP) להגיע אל התאים של גופנו, שם הן מתפרקות ומייצרות אנרגיה שמסייעת לנו להמשיך ולהתקיים. מסיבה זו, ניתן למצוא Q10 ויטמין בעיקר בלב, בשריר הלב ובמערכת הדם שלנו.

  •  מסייע להאיץ תהליכים רבים בגופנו – Q10 ויטמין מעניק אנרגיה לגופנו, כך שככל שיש לנו יותר אנרגיה – כך כלל האיברים שלנו יתפקדו בצורה איכותית יותר ויעילה יותר. בנוסף, מעבר להיותו ויטמין, Q10 הוא אף נוגד חמצון, משמע שהוא מסייע לייעל תהליכי חילוף חומרים רבים בגופנו, לנקות רעלים ופסולת מגופנו ולנקות את גופנו מכולסטרול.


להזמנה ישירה של Q10 - לחצו כאן