אפשרות משלוח אקספרס מהיום להיום ❤️ לפרטים
שירות לקוחות: 03-6485501
סל הקניות
סגירה
שם
כמות
מחיר
טבע בריא
הבית שלך לחיים בריאים יותר
100% קניה בטוחה
שירות לקוחות 03-6485501
  • קנייה מאובטחת
  • החזר כספי מלא
  • מגוון אפשרויות תשלום
  • משלוח מהיר

880X142 1

בחורה מרימה משקולות

בכל הקשור לתזונה נכונה, פעילות גופנית וירידה במשקל קיימים הבדלים בין גברים לנשים. בדרך כלל, מטרותיהם של הגברים הן להעלות מסת שריר גבוהה, לעיתים בשילוב עם עלייה במשקל, בעוד הנשים רוצות להוריד את  משקל הגוף, להוריד אחוזי שומן ולחטב את הגוף כמה שיותר. 

למידע נוסף על אבקות חלבון 

למה לנשים קשה לרדת במשקל

לרוב הנשים קשה יותר לרדת במשקל הגוף אם משווים את קצב הירידה לגברים למשל, זאת משום שקצב חילוף החומרים של רוב הנשים  נמוך בהשוואה לגברים. קצב חילוף החומרים משפיע על הדרך שבה הגוף שורף אנרגיה ושומן וליכולת שלו להוריד במשקל הגוף.

בנוסף, לנשים יש מערכת הורמונאלית המתפקדת בצורה שונה מאשר אצל הגברים מה שלעיתים עלול להקשות על ירידה זריזה במשקל הגוף.

בחורה עושה סקוואטים

מה אפשר לעשות?

חשוב להימנע מדיאטות כאסח אשר מסייעות להורדה מהירה במשקל אבל אחריהן החזרה למשקל המקורי היא כמעט תמיד ודאית. חשוב לשמור על מאזן קלורי שלילי קל אשר יפחית את כמות הקלוריות היומית שלנו.

שילוב של תפריט תזונה מאוזן, המכיל את כל אבות המזון נטול פחמימות פשוטות, סוכרים ושומנים רוויים מהווה גורם חשוב וקריטי בירידה במשקל ובאחוזי השומן. אבקת חלבון לנשים אשר תשתלב במהלך היום או סביב האימון תסייע לתהליך הירידה במשקל.

אבקת חלבון אלפא מיוצרת מכמות גבוהה של חלבון איכותי וכמות נמוכה של פחמימות ושומנים. עובדה זו מאפשרת לשלב מנת הגשה של אלפא ולשלוט בכמות הפחמימות והשומנים אותם אנו צורכים ולספק לגוף כמות חלבון מוגברת. לגוף לוקח יותר זמן לעכל את החלבון ולכן תחושת השובע נשמרת לאורך זמן רב יותר. 

פעילות גופנית

פעילות גופנית היא חלק בלתי נפרד וגורם חשוב בהורדה במשקל ובאחוזי השומן אצל נשים. גורם קריטי נוסף היא האכילה סביב האימון. כאשר אנו מתאמנים הגוף מוציא אנרגיה ומרוקן את מאגרי הגליקוגן מהשרירים.

בשלב מסוים כאשר האימון עובר את טווח הזמן הקצר הגוף מתחיל לשרוף שומנים מה שמקל על תהליך ההורדה במשקל. כאשר מתאמנים באופן קבוע קשה לגוף לקבל את כל המקור לחלבונים אליהם הוא זקוק.

אם נשלב סביב האימון אבקת חלבון לנשים נצליח להעלות את רמת אחוזי החלבון בגוף מה שימנע מאחוזי השומן לעלות, יחזיר את מאגרי הגליקוגן והאנרגיה בהדרגה ויאפשר שליטה על הכנסה של כמות הפחמימות לגוף.

פחמימות חשובות לגוף. הסיבה לכך היא שהן הגורם המרכזי לאנרגיה  והן מאפשרות להעביר את החלבונים הנצרכים לשריר למטרות בנייה ולא למאגרי האנרגיה. אבקת חלבון לנשים מונעת תהליכי הרס ונזק לרקמות אשר מתרחשים בזמן אימון ומאפשרות לסייע בתהליך הורדת המשקל ואחוזי השומן בגוף.

תגיות:

תפריט הבריאות שלך

NUTRI-D SUPPLEMENTS

צעד אחד מפריד בין
הבריאות שבטבע והגוף שלך

לקניה ישירה >
X
הבית שלך לחיים בריאים יותר