אומגה 3 היא קבוצה של חומצות שומן בריאות:ALA, EPA ו- .DHAחומצות השומן הללו חיוניות לגופנו ומסייעות לבנות את גופנו, לשמר ולשפר תפקודים ביולוגיים שונים בגופנו. אומגה 3 היא חומצת שומן שגופנו מכיר היטב, לכן הוא מצליח לפרק אותה בקלות ולנצל את האיכויות הרבות שלה.


להזמנה ישירה של אומגה 3 - לחצו כאן


אומגה 3 כדורים - תרופה מוכחת וטבעית להפרעות קשב וריכוז:

 

ישנם מחקרים רבים אשר מחקרים תומכים בעובדה שאומגה 3 מסייעת להפרעות קשב וריכוז פה אחד. במחקרים הוכח כי לילדים הסובלים מתופעת הקשב וריכוז, אכן יש רמות נמוכות יותר של אומגה 3 כדורים בגופם. אומגה 3 כדורים מסייעת לבנות את הממברנות של התא – המעברים בין הגוף אל התא ומהתא אל גופנו. ויטמינים, מינרלים ועוד הרבה דברים טובים מועברים לתאים של גופנו באמצעות הממברנות, כולל תאי המוח. באותו האופן, אותם מעברים מסייעים להוביל את הפסולת מהתאים החוצה. ללא אומגה 3 כדורים, התאים בגופנו לא מקבלים את הטיפול הראוי להם. במוח, המקום שגם ככה הכי קשה להגיע אליו בשל כוח המשיכה, אנו שמים לב לכך משום שאנו מתקשים להקשיב לסביבה שלנו, חשים היפראקטיביים, פזרנים ומתקשים להתרכז בנושא אחד או לבנות זרם מחשבתי קוהרנטי. כל אלו מהווים סימפטומים ידועים לתופעות קשב וריכוז. אם אנו סובלים מתופעות קשב וריכוז, החוקרים ממליצים לנו לשלב את האומגה 3 בחיי היומיום שלנו ואף לשקול ליטול תוסף תזונה, כדי לסייע לשפר את תהליך התקשורת בין העצבים בראשנו.

להזמנה ישירה של אומגה 3 - לחצו כאן


אומגה 3 כדורים:

 

אנו זקוקים לאומגה 3 על בסיס יומיומי, כדי למטב את התהליכים הקוגניטיביים שלנו ולסייע לגופנו לתפקד כראוי. בדיקת דם פשוטה תסייע לנו לקבוע אם קיים בנו חוסר. אם אנו זקוקים להשלמה של אומגה 3, כדאי לנו לשקול לקחת תוסף תזונה של אומגה 3 כדורים, שיסייע לנו לפצות על החסך.


להזמנה ישירה של אומגה 3 - לחצו כאן