אומגה 3 היא קבוצה של חומצות שומן חיונית (ALA, EPA, DHA), אשר מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליכי הגדילה, ההתפתחות והקיום שלנו. למרות חשיבותה, אומגה 3 יחסית דלה בתזונה המערבית. בניגוד לכך, התזונה של היום כן עשירה בחומצות שומן לא בריאות, שלגופנו קשה לפרק ולכן, מצטברות בכלי הדם שלנו. כדאי לנו לבדוק אם אנו סובלים מחסך של אומגה 3 הכי מומלץ שבין היתר, מסייעת לשמר ולשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלנו.

אומגה 3 יתרונות

• משפרת את בריאות הלב וכלי הדם – אומגה 3 מסייעת תורמת לבריאות לבבנו, על ידי ניקוי מחזור הדם מהצטברויות של שומנים לא בריאים, מה שמסייע למנוע תופעות כגון היחסמות כלי הדם. ניקוי מחזור הדם מביא להאצה שלו, מה שמסייע להאיץ את התפקוד של גופנו. מחזור דם מהיר ויציב איננו מצמיד טסיות דם, מה שמפחית את הסיכוי להיווצרות של קרישי דם בגופנו. בנוסף, משום איזה אומגה 3 הכי מומלץ מסייעת לנקות את כלי הדם, רמות הכולסטרול של גופנו פוחתות.

• מסייעת לשמר ולשפר את המוח שלנו – איזה אומגה 3 הכי מומלץ מרכיבה כ- 40% מחומצות השומן של המוח; הכי הרבה מבין כלל חומצות השומן. היא תורמת להתפתחות הקוגניטיבית ומנטאלית שלנו, בעיקר בשלבי הילדות. מחקרים אכן מאמתים כי ילדים שאכלו יותר אומגה שלוש, גדלו להיות ילדים בעלי ראייה טובה יותר, אינטליגנציה גבוהה יותר, סיכוי נמוך יותר לפיתוח הפרעות קשב וריכוז, אוטיזם ויכולת איתנה לפתח קשרים חברתיים.

אומגה 3 אף מסייעת לשמר את התפקוד הקוגניטיבי חזק ואיכותי לאורך זמן, מה שמסייע לעכב תהליכים ניווניים במוח, שעלולים להוביל למחלות כגון אלצהיימר או פרקינסון.

איזה אומגה 3 הכי מומלץ

אומגה 3 הכי מומלץ הוא של חברת נוטרי-די, הוא תוסף תזונה המיוצר מריכוז של 74% של שמן דגים, כאשר שמן דגים נחשב למקור האיכותי ביותר לספיגת איזה אומגה 3 הכי מומלץ כיום. היא אף מכילה ריכוז יפה של DHA (120 מ"ג) ו- EPA (180 מ"ג) – חלק מחומצות השומן שנכללות תחת הקטגוריה של איזה אומגה 3 הכי מומלץ.

חברת נוטרי-די עומדת בכלל אישורי משרד הבריאות, כולל תקן GMP הקובע כי תוסף התזונה נוצר בתנאים אופטימליים וסטריליים. איזה אומגה 3 הכי מומלץ אף תסייע לנו לשמר את איכות הראייה שלנו ואת הזיכרון שלנו לאורך זמן.

להזמנה ישירה של אומגה 3 של חברת נוטרי די - לחצו כאן