סיפורו של תות הגוג׳י ברי התחיל לפני אלפי שנים בסין ותפס תאוצה בשנים האחרונות במדינות המערב. גוג׳י ברי מזכיר בצורתו ובגודלו צימוק וטעמו דומה לפרי יער מריר מעט. הוספה של תותי גוג׳י ברי לתפריט היומי שלנו מסייעת לשמור על גוף חיוני, בריא, חזק ומאוזן זאת הודות למרכיביו העשירים אשר תורמים לגופנו רבות. תותי גוג׳י ברי זכו לכינויים שונים בעולם: ״מעין הנעורים״, ״מזון מושלם״, ״מזון על״ ועוד. הסיבה לכך היא שגוג׳י ברי מסייע לחולי סוכרת, מונע התפתחות של תאי סרטן ובעל סגולות רפואיות רבות נוספות.

 

 

גורמים המהווים סיכון ומעלים את הסיכוי לחלות בסוכרת

 

*תזונה לא נכונה, אכילת מזון עשיר בסוכרים ושומנים רוויים.                                                       

*שתיית משקאות המכילים קפאין או אלכוהול בכמות גבוהה.

*לחצים ומתחים.

*ניוון של הגוף, אי ביצוע פעילות גופנית.

*מחלות אחרות המלוות בתופעות אשר כתוצאה מהן הגוף מפתח סוכרת לדוגמא: לחץ דם גבוה, עודף שומן, כולסטרול גבוה.

 

 

כיצד גוג׳י ברי מהווה יתרון לחולי סוכרת?

 

תותי גוג׳י ברי מכילים רמה גבוהה של ויטמין C וויטמין E. כאשר חולים בסוכרת כמות הוויטמינים שנספגת בגוף כתוצאה מהמזון שאנו אוכלים איננה מספיקה. מחקרים מראים כי חולי סוכרת אשר מגבירים את הצריכה של ויטמינים אלה, מפחיתים את ההתנגדות שהגוף פיתח ליצירה של אינסולין, ומפחיתים את רמת הכולסטרול בדם. בכך תותי גוג׳י ברי תורמים לחולי סוכרת ומונעים חלק מתופעות הלוואי וסיבוכים של מחלת הסוכרת.

 

1. ויטמין B - גוג׳י ברי מכיל את רוב הוויטמינים מקבוצה זו שתרומתם באה לידי ביטוי על שמירה של חילוף חומרים תקין והעלאה של רמת האנרגיה בגוף. גורמים אלה חשובים למניעת החמרת המחלה, ועל כן גוג׳י ברי תורם רבות לחולי סוכרת.

 

2. ברכיביו התזונתיים של גוג׳י ברי יש כמות גבוהה של מינרלים כגון אבץ ברזל, מגנזיום ואשלגן. מינרלים אלה חשובים ליצירת אינסולין ועל כן גוג׳י ברי מומלץ לחולי סוכרת.

 

3. סיבים תזונתיים אשר נמצאים בתותי גוג׳י ברי משאירים בקיבה תחושת שובע ממושכת ושומרים על איזון בעלייה ובירידה של רמות הסוכר בדם. שובע ממושך גורם לנו לאכול פחות מה שמסייע לרדת במשקל, להוריד אחוזי שומן מיותרים ולהימנע מאכילה של סוכרים ופחמימות. מסיבה זו גוג׳י ברי תורמים ומומלצים לחולי סוכרת .

 

חולי סוכרת? מומלץ לבדוק גם את המוצר מורינגה, שנחשב יעיל במיוחד נגד לחולי סוכרת!


להזמנה ישירה של כמוסות גוג'י ברי - לחצו כאן