מי לא חולם על שיניים לבנות, ישרות ויפות? יש המון אנשים שחשים חוסר ביטחון בכל מה שקשור לשיניים שלהם ואיך לא הרי מדובר באיבר מרכזי ובולט שנמצא בדיוק באמצע הפנים. עם הזמן השיניים שלנו מאבדות מצבען הלבן זאת כתוצאה מאכילת מאכלים מסוימים הצובעים את השיניים כמו שוקולד למשל, שתיית משקאות המכילים קפאין ואלכוהול, עישון וכדומה. חשבתם על הלבנת שיניים טבעית?

 

למרות שהתחוללו שינויים רבים בתחום רפואת ואסתטיקת השיניים בשנים האחרונות עדיין כדי להנות משיניים לבנות ונקיות בשיטה המסורתית עלינו לגשת למרפאת השיניים ולעבור בדיקה.. ההגעה למרפאה בכדי לבצע הלבנת שיניים מחייבת אותנו ליצור מאין סד שבאמצעותו נבצע את ההלבנה. מדובר בסיפור יקר, ארוך ולא הכי נעים כאשר היום יש פתרון הרבה יותר נגיש, קל, פשוט והוא נקרא הלבנת שיניים טבעית אותה אנו מבצעים בבית שלנו.

 

מה זו בעצם הלבנת שיניים טבעית?

למעשה מדובר בערכה המכילה מאין מדבקות כאלה מסוג Crest 3D המאפשרות לכם לבצע הלבנה בבית שלכם ובזמן שלכם בצורה קלה ונגישה. את השינוי בגוון אפשר לראות כבר תוך 4 ימים פחות או יותר. החומר שהמדבקות מכילות הוא בריכוז נמוך בהרבה בהשוואה להלבנות שעושים אצל רופא השיניים ולכן הלבנה זו היא פחות מזיקה. כל מה שצריך לעשות זה פשוט לקלף את הפסים מהמדבקה, להניח את המדבקות על השיניים לפי ההוראות, להשאיר את המדבקות על השיניים במשך 30 דקות ולהסירן.

 

והנה כמה טיפים נוספים שיעזרו לכם לשמור על השיניים שלכם לבנות לאורך זמן…

1.        יש מאכלים שמנקים את השיניים שלנו, הקפידו לאכול אותם. גזר, תפוח וסלרי כנשנוש בין הארוחות הוא פתרון מעולה לשמירה על שיניים נקיות.

2.        פעם בחוש רקחו לעצמכם מי פה טבעיים המבוססים על כף של חומץ תפוחים ורבע כוס מים. גרגרו את מי הפה במשך כמה שניות ואל תשטפו את הפה מיד אחר כך.

3.        העדיפו שלא לשתות משקאות מתוקים עם הרבה סוכר, משקאות אנרגיה ונסו להפחית את צריכת הקפאין שלכם, זה ישמור על השיניים שלכם לבנות יותר. העדיפו יין לבן על יין אדום.

אבל אם כבר מאוחר מדי ואתם מתגעגעים לחיוך לבן - שיקלו הלבנת שיניים טבעית.
למידע גם על הלבנת שיניים ביתית.