וופרייזר הוא מכשיר אידוי לצמחים מסוגים שונים, כאשר תהליך החימום הייחודי בו, מאפשר לרכיבים הפעילים בצמח להשתחרר בצורה איטית ומבוקרת. בשונה מפעולת העישון המלווה בעשן ובריח לא נעים, תהליך האידוי לא פולט עשן מה שהופך אותו לבריא ונקי יותר. למעשה, תהליך האידוי נעשה בטמפרטורה גבוהה במיוחד שמאפשרת הפרדה מלאה בין תוצרי הלוואי הרעילים בצמחים עצמם לבין החומרים הנעימים. רק בתהליך אידוי שכזה הנעשה בטמפרטורה גבוהה כל כך, קיימת ההפרדה הזו בין החומרים.

סוגים של וופורייזר

יש מגוון עצום של מכשירי אידוי כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר בין וופרייזרים ניידים לנייחים.

  • וופורייזר שולחני - מתאים לשימוש ביתי, נחשב לקטן וקל מאוד. וופרייזרים שולחניים מחייבים חיבור לחשמל ומספקים חווית אידוי נעימה ונקייה.
  • וופורייזר ניידים - לרוב מאופיינים בסוללה נשלפת, ניתן להעבירם בקלות ממקום למקום, יש להם תא מילוי קטן וקל מאוד להשתמש בהם.
  • וופורייזר עט - נחשבים לפופולארים במיוחד, קטנים מאוד ואינם מושכים תשומת לב.

הבדל נוסף בא לידי ביטוי בשיטת החימום עצמה - יש וופרייזרים בהם שיטת החימום מתבצעת במגע ישיר של הצמח בתא החימום ויש מכשירים בהם תהליך האידוי מתבצע על ידי זרימה של אוויר. 

וופורייזר חנות - איך בוחרים

לא מדובר במכשיר שאנו רוכשים בכל יום ולכן חשוב לבצע את הרכישה בצורה חכמה ומבוקרת. 

  • בחרו מכשיר אידוי מחנות מקצועית המציעה מגון של מכשירי אידוי, כך בקלות תתאימו את המכשיר לצרכים שלכם
  • בחרו בחנות המספקת אחריות מלאה על המוצרים
  • יש המון חיקויים בשוק, אל תתפתו לרכוש מכשיר אידוי ממקור שאינו אמין

וופורייזר תל אביב - איפה אפשר לרכוש

באתר טבע בריא, חנות בריאות אינטרנטית המתמחה בייצור, שיווק ומכירה של תוספי תזונה איכותיים ניתן לרכוש וופורייזרים איכותיים ממותגים בלעדיים במחיר חסר תקדים ועם אחריות מלאה. מכשיר האידוי יגיע ישירות לביתכם עם שליח בצורה דיסקרטית. אתר טבע בריא פועל בתל אביב ומספק משלוחים לכל רחבי הארץ. 

וופרייזר זול - כמה זה עולה

מחירי הוופורייזרים משתנים ותלויים במספר גורמים כמו למשל האביזרים הייעודיים המגיעים עם מכשיר האידוי, סוג המכשיר - נייד, נייח או עט, הסוללה של המכשיר, חומרי הגלם מהם המכשיר מיוצר, המותג שתבחרו ועוד. באתר טבע בריא תוכלו לרכוש וופורייזרים במחירים משתנים - בין 200-1,000 שקלים.