הכל על קריאטין

 

הבטחנו להקדיש לקריאטין קטגוריה משלו והנה הסיבה לכך. הקריאטין הוא חומר המיוצר בכמויות מצומצמות בכבד ובלבלב והוא אחראי בין השאר הוא משמש ליצירת אנרגיה תאית ולוקח חלק בתהליך התכווצות השרירים. בעת היותנו מבצעים פעילות גופנית, הכמות שלו מצטמצמת, אך חשוב להבין שהשרירים שלנו מסוגלים לאגור כמות גבוהה שלו מה שלמעשה מסייע לנו לשפר את הכוח והסיבולת השרירית.

 

לעתים כספורטאים אנו מתקשים להשיג את המטרות שלנו ומוצאים את עצמנו ״נתקעים במקום״. היכולת המופלאה של הקריאטין לטעון את השרירים באנרגיה מסייעת לנו להעלות את עצימות האימון מבלי לפגוע בתהליך ההתאוששות אותו הגוף חייב לעבור.

אותה אנרגיה למעשה מנוצלת לתהליכים בוני שריר מה שמאפשר לנו לעלות את מסת השריר באופן משמעותי. את הקריטאין מומלץ לשלב לפני האימון בתוך שייק חלבון או גיינר ואף ניתן לחלקו בזמנים הסובבים את האימון. צריכה של קריאטין  תטיב עם ספורטאים העוסקים בפעילויות קצרות ועצימות אשר ירגישו בשיפור הביצועים שלהם בין אימון לאימון.

 

שילוב תוסף הקריאטין יסייע לעלות את הכוח השרירי ואף ידחה את הופעתה של העייפות בזמן האימון. ברגע שאנו צורכים כמות אופטימלית של קריאטין, הוא נספג בתאים של השריר, מה שמעלה את נפח התא זאת בעקבות חדירת נוזלים ומעלה את התהליך האנאבולי. תהליך ייצור החלבון מואץ מה שתורם להגברת המסה השרירית.

 

לצפיה בקטגוריית המוצר - לחץ כאן