כאשר אנו בוחרים לבצע תרגילים לחיטוב הגוף לגברים, אנו יודעים כי המטרה שלנו כעת היא לנפח את השרירים ולייצג את היופי של גופנו. רוב תרגילים לחיטוב הגוף לגברים המומלצים דורשים גם משקולות, לכן מומלץ כי נשקול לרכוש כאלו – הן ישפרו את האימונים שלנו משמעותית.


מגוון תרגילים לחיטוב הגוף לגברים:

• כריעת קפיצה – לאחרונה טוענים כי תרגילים לחיטוב הגוף לגברים המתמקדים בכריעות אינם כה אפקטיביים ולכן, כדאי לנו לשדרג אותם באמצעות קפיצה: נכרע בפיסוק ונקפוץ ממנו מעלה, נקפוץ צעד קדימה ונבצע כריעה נוספת. נבצע כעשר חזרות של תרגילים לחיטוב הגוף לגברים אלו, במשך שלושה סטים.

• כריעה + שכיבת סמיכה – אנו יורדים לכריעה בסוג של תרגילים לחיטוב הגוף לגברים מעין אלו ולאחר מכן, ממשיכים לשכיבת סמיכה, חוזרים לכריעה ועולים. נבצע כשלושה סטים, הכוללים שלוש חזרות של תרגילים לחיטוב הגוף לגברים.


אבקות חלבון וגיינרים:

כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מרובה על בסיס קבוע, גופנו זקוק לכמויות הולכות וגדלות של חלבונים: בממוצע, אם איננו מתאמנים עלינו לאכול 0.8 גרם חלבון, על כל ק"ג שאנו שוקלים. ככל שאנו מתאמנים יותר, כך עולה כמות החלבון ועשויה להגיע גם לכמות של שני גרם על כל ק"ג שאנו שוקלים ביום!

כמובן שנתקשה מאוד להצליח ולעמוד בכמות הזו ולכן, המומחים המציאו את אבקות החלבון והגיינרים, שמטרתם לסייע להזין את גופנו ברמות גבוהות של חלבונים, אשר יסייעו לנו לבנות מסת שריר מהר יותר, להפחית סיכויים לנזקים לאחר האימון, להתמודד עם תופעת הרדיקלים החופשיים ולתרום לגופנו תוספת אנרגיה, שתסייע לנו לעמוד בפני אימונים אינטנסיביים יותר.

הגיינרים אף מכילים כמות מסוימת של פחמימות מורכבות – שמטרתן היא לספק לנו אפילו יותר אנרגיה לאורך זמן!